Zwycięstwo Hydrotrucku Sportowej Czwórki Radom. Wygrały i utrzymały się w pierwszej lidze

Redakcja Polska Press
archiwum
Piłkarki nożne pierwszoligowego Hydrotrucku Sportowej Czwórki Radom sprawiły niespodziankę i odniosły wyjazdową wygraną z Trójką Staszówka Jelna.

UKS Trójka STASZKÓWKA JELNA - HYDROTRUCK RADOM 0:2 (0:0)
Bramki: Majewska 51, Tkaczyk 63.
Hydrotruck: Ptaszek - Rosińska, Brodawka, Tracz, Sobczak, Soboń, Majewska, Tkaczyk, Bida, Pohribniak (80. Oleksiak), Orłowska (75. Żabicka).

Po wyrównanej pierwszej połowie, radomianki w drugiej zagrały bardzo dobrze i wypunktowały rywalki. Po bardzo mądrym meczu, zdyscyplinowanej postawie pokonały zespół UKS 3 Staszkówka Jelna 2:0, punktując gospodynie jak wytrawny bokser. Bramki dla naszego zespołu zdobyły: Hania Majewska w 51 minucie i Wiola Tkaczyk w 63 minucie. Obie nasze zawodniczki oddały precyzyjne strzały z dystansu czym zapewniły trzy punkty naszej drużynie.
Na pięć kolejki przed końcem sezonu, podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego zajmują ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Nad strefą spadkową mają już 16 punktów przewagi, a to oznacza, że zapewniły sobie utrzymanie na zapleczu ekstraklasy.
W niedzielę, 28 kwietnia o godz. 12 Sportowa Czwórka zagra u siebie ze Ślęzą Wrocław.