Zwycięstwo Radomiaka, remis Broni, porażka Orła Wierzbica

/W.Ł./
32 minuta meczu, Radomiak - Włókniarz. Marcin Figiel strzela gola z rzutu karnego. Tadeusz Klocek
Lider trzeciej ligi, Radomiak 1910 SA Radom pokonał Włókniarza Zelów 2:0. Broń Radom w Kutnie bezbramkowo zremisowała z miejscowym MKS 0:0. Przegrał w Sieradzu z miejscową Wartą 1:2 Orzeł Wierzbica.

Radomiak - Włókniarz 2:0 (1:0), Figiel 32 z karnego, Tarnowski 66.

Radomiak: Skowron - Kaliszewski, Ojikutu, Świdzikowski, Wójcik - Tarnowski, Wlazło, Figiel, Charzewski, Wnuk - Leandro.

W 32 minucie arbiter podyktował rzut karny dla Radomiaka za zagranie piłki ręką przez Michała Stasiaka. Pewnym wykonawcom jedenastki był Marcin Figiel. Na 2:0 podwyższył Paweł Tarnowski kapitalnym strzałem z 16 metrów.

Kutno - Broń 0:0.

Broń: Młodziński - Noheem, Kupiec, Gorczyca, Budziński - Rdzanek (89 Chrzanowski), Sałek Kourou, Doliński - Ciupiński (90 Teboh), Oziewicz (72 Chudziński).

Warta - Orzeł 2:1 (0:1), Hordia 55, Grodzki 75 z karnego - N. Jarząbek 41.

Orzeł: Domański - N. Jarząbek, Sikorski, Drej, Kornacki - Stanisławski (84 Śliwiński), Woźniak (85 Mirowski), Czarnecki, Ankurowski, Lesisz - Skałbania.