0 1 połowa

Arka Gdynia

0

0 1 połowa

• Piłkarze Puszczy Niepołomice zrewanżowali się Arce Gdynia za wysoką porażkę w 1/4 finału Fortuna Pucharu Polski. Zespół Tomasza Tułacza rozbił żółto-niebieskich 4:0. Gospodarze wszystkie bramki zdobyli w drugiej części spotkania.

• Ostatni gwizdek sędziego Jacka Małyszka. Puszcza rozbiła Arkę Gdynia 4:0!

• Arbiter dołożył trzy minuty do drugiej części gry.

• Tomasz Mucha został ukarany żółtą kartką.

• Kamil Mazek pojawił się na boisku w miejsce Mateusza Żebrowskiego.

• Jewhen Radionow zastąpił Jakuba Bartosza.

• Mateusz Wyjadłowski wszedł w miejsce Sebastiana Górskiego.

• Szymon Kobusiński opuścił plac gry. W jego miejsce pojawił się Tomasz Mucha.

• Bardzo słabo prezentują się po przerwie zawodnicy gości. Próbują atakować, ale wyglądają na pogodzonych z dotkliwą porażką.

• Szymon Kobusiński otrzymał podanie od Michała Rakoczego i pomknął na bramkę. Strzał po dalszym rogu zaskoczył Daniela Kajzera.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 4:0 DLA PUSZCZY! SZYMON KOBUSIŃSKI!

• Piłkarze Puszczy próbowali przedrzeć się lewym skrzydłem. Dwa dośrodkowania zablokowane.

• Erik Cikos obejrzał żółtą kartkę.

• Michał Rakoczy wszedł na boisko w miejsce Huberta Tomalskiego.

• Groźnie zapowiadał się ten atak Arki. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale defensywa Puszczy jest dziś nie do zdarcia.

• Marcin Stefanik nie myli się z 11 metrów! Fatalny początek drugiej połowy w wykonaniu Arki. Trzy stracone gole w niecałe 15 minut!

• RZUT KARNY DLA PUSZCZY!

• Kobusiński ostro fauluje rywala. Jest kartka.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Stefanik za Zarskisa.

• Dośrodkowanie Górskiego z lewego skrzydła, a Memić nieatakowany przez rywala nieczysto trafia w futbolówkę i zaskakuje Kajzera, piłka ląduje w siatce.

• GOOOOOOL! HARIS MEMIĆ PAKUJE PIŁKĘ DO WŁASNEJ BRAMKI!

• Pierwsza akcja przeprowadzona przez gospodarzy po przerwie i od razu mamy gola! Kobusiński zaskoczył Kajzera niesygnalizowanym strzałem i Puszcza wyszła na prowadzenie.

• GOOOOOOL! SZYMON KOBUSIŃSKI!

• Podwójna zmiana w przerwie. Marcus da Silva i Skóra za Ślesickiego i Alemana.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żebrowski ograł rywala i od razu uruchomił Alemana, lecz ten znajdował się na pozycji spalonej.

• Serafin minimalnie obok słupka!

• Najpierw bardzo groźny strzał Tomalskiego, teraz mamy rzut wolny z około 18 metrów na wprost bramki przeciwnika.

• Niecelne uderzenie Arki z rzutu wolnego.

• Miękka wrzutka do przodu, na połowę Puszczy, ale zorientowali się obrońcy i oddalili zagrożenie.

• Ciężar gry po obu stronach przeniesiony na środek boiska, gdzie dominuje teraz dużo walki.

• Dośrodkowanie Valcarce przechwycone przez obrońców Puszczy.

• Kajzer wypiąstkował dośrodkowanie posłane przez Erika Cikosa.

• Wpadł w pole karne gospodarzy Aleman, jednak prostopadłe podanie od Łabojki okazało się za mocne.

• Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale piłka dociera do ustawionego przed polem karnym Tomalskiego. Po jego strzale i rykoszecie, futbolówka trafia w zewnętrzną część słupka i wylatuje z boiska.

• Uderzenie Kobusińskiego z ostrego kąta, ale Kajzer na posterunku.

• Radionow dostał futbolówkę na połowie rywali, ale był kompletnie sam, więc zdecydował się utrzymać przy niej, niż ruszać na bramkę.

• Celny strzał Tomalskiego z 25 metrów, ale spokojnie łapie piłkę Kajzer.

• Bartosz taktycznie faulował rywala i już na samym początku meczu ogląda kartkę.

• Zaczynamy spotkanie!

• Puszcza natomiast ma tylko jedną wygraną na pięć ostatnich spotkań. Pozostałe wyniki to same porażki, wliczając tę w PP. Mało tego, to jedno zwycięstwo przytrafiło się akurat wtedy, gdy rywalem Puszczy był GKS Bełchatów, który nie zdobył w lidze punktu od listopada.

• Arka zajmuje 5. miejsce w tabeli i niemal pewnym jest, że do końca sezonu zdoła obronić pozycję zapewniającą grę w barażach. Poza tym, Arka nie przegrała od ostatnich czterech spotkań.

• uszcza Niepołomice pała żądzą rewanżu po dużej porażce i niewykorzystanej szansy na historyczny wynik w Pucharze Polski. O to nie będzie jednak łatwo. Dziś zespoły te są w lidze dość daleko od siebie, zarówno pod względem pozycji w tabeli, jak i formy.

• Dla Arki Gdynia to drugi mecz w Niepołomicach, w odstępie zaledwie pięciu dni. W miniony wtorek gdynianie rozegrali bowiem mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski, który wygrali 5:2. Znakomicie na boisku spisywał się m.in. weteran, Marcus Da Silva.

• Dziś będziemy świadkami drugiego w ostatnim czasie starcia Puszczy Niepołomice z Arką Gdynia. W pierwszej rywalizacji, rozgrywanej w Pucharze Polski, Arka wygrała na wyjeździe 5:2.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia!