Pilica Białobrzegi - Zwolenianka Zwoleń 4:0. Kapitalny gol Jacka Kacprzaka

/W.Ł./
Mirosław Siara zdobył dwie bramki z rzutów karnych w meczu zw Zwolenianką Zwoleń. Łukasz Wójcik
W meczu 17 kolejki czwartej ligi mazowieckiej, Pilica Białobrzegi wygrała 4:0 ze Zwolenianką Zwoleń. Ozdobą meczu był kapitalny gol strzelony przez Jacka Kacprzaka w 45 minucie z rzutu wolnego. Piłka po uderzeniu piłkarza Pilicy wpadła w samo okienko bramki.

Pilica - Zwolenianka 4:0 (1:0), Kacprzak 45, Siara 60, 82 z rzutów karnych, Karolewski 90.

Pilica: Bolek - Martyński (60 Wojtysiak), Siara, Krupa, Jopek - Mazur (70 Komosa), Banaszkiewicz, Kacprzak (48 Stępniewski), Tkaczyk (78 Banachowicz) - Seremak, Karolewski.

Zwolenianka: Kusio - Brodecki, Oczkowski, Janakowski - Sztobryn, Kopeć, Szarpak (46 Marszałek), Sobkowiak, Krześniak (85 Ruszkowski) - Kubica (75 Zawadzki), Karaś (65 Tęcza).

W 45 minucie z 25 metrów kapitalną bramkę z rzutu wolnego zdobył Jacek Kacprzak. W drugiej połowie za faule bramkarza Zwolenianki na Jarosławie Karolewskim i Mateuszu Wojtysiaku sędzia podyktował rzuty karne. Na gole jedenastki zamienił Mirosław Siara.
W 89 minucie Łukasz Tęcza trafił piłką w słupek. W odpowiedzi wynik meczu ustalił strzałem głową Karolewski (asysta Łukasz Jopek).

W innym w sobotę rozegranym meczu Mszczonowianka Mszczonów bezbramkowo zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.
W piątek Broń Radomm przegrała 0:1 z Wulkanem Windoor Zakrzew.
W niedzielę o godzinie 15 w Grójcu miejscowe Mazowsze rozpocznie mecz z Szydłowianką Szydłowiec.