1 liga podkarpacka siatkówki. KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg ograła MKS Wisłok Strzyżów

Damian Wiśniewski
facebook.com / KPS Siarka MOSiR Tarnobrzeg
Występujący w pierwszej lidze podkarpackiej siatkówki zawodnicy KPS Siarki MOSiR Tarnobrzeg wygrali z MKS Wisłokiem Strzyżów, mimo że w pewnym momencie przegrywali już w setach 0:2.

MKS Wisłok Strzyżów - KPS Siarka-MOSiR Tarnobrzeg 2:3
Sety:
25:21, 25:20, 19:25, 23:25, 13:15.

Pierwsze dwa sety nie przebiegły po myśli siatkarzy z Tarnobrzega. Zawodnicy Siarki-MOSiR przegrywali je odpowiednio różnicą czterech i pięciu punktów. Później jednak przyszło przebudzenie.

Trzeciego seta tarnobrzeżanie wygrali do 19, a czwartą tarnobrzeżanie wygrali po emocjach dwoma oczkami. Wtedy jasnym stało się, że do rozstrzygnięcia tego, kto wygra, potrzebny będzie tie break. Tego Siarka znów wygrała dwoma punktami.

Kolejnym przeciwnikiem tarnobrzeżan będzie Klub Sportowy ProSport Czudec.