Wiadomości

Rolnicy, zazwyczaj ci 20-30-letni pokazują swoją codzienną pracę, jak rozwiązują problemy, komentują dotyczące ich sprawy. Pojawiają się wątki dotyczące
Strefa Agro

Oni rządzą na rolniczym Youtubie. Nasz ranking

Rolnicy, zazwyczaj ci 20-30-letni pokazują swoją codzienną pracę, jak rozwiązują problemy, komentują dotyczące ich sprawy. Pojawiają się wątki dotyczące życia prywatnego, rodzinnego i sesje Q&A. Rolnicy znani ze swojej działalności w sieci otrzymują sporo pytań czy próśb o porady np. dotyczące stosowania nawozów. Są traktowani jak eksperci i często w takiej roli zapraszani do udziału na konferencje. Młode pokolenie rolników gospodaruje po swojemu i ten swój świat pokazuje na Youtubie. Za sprawą ich nagrań, każdy może zajrzeć do gospodarstwa. Zaznaczamy, że jest to zestawienie wybranych przez nas kanałów pod względem popularności. Skupiamy się na kanałach, których twórcy występują przed widzami, opowiadają o tym, co robią, nie komponując jedynie obrazków (przyznajemy, że niekiedy znakomitych ujęć) zestawionych z muzyką. Takich na YT można znaleźć znacznie więcej. Poznajcie zatem ranking najpopularniejszych rolniczych youtuberów. Pierwszym kryterium jest liczba subskrypcji. Podajemy również liczbę zamieszczonych filmów i ich łączną liczbę odsłon. Zanim poznacie zestawienie - jeszcze kilka słów od nas. Bardzo kibicujemy rolnikom na YT czy w mediach społecznościowych, Zwłaszcza tym, którzy odczarowują życie na wsi, pokazują, jak jest, z czym się zmagają, co ich martwi, a czasem wręcz denerwuje. Uświadamiają konsumentów, pokazują wartość polskiego rolnictwa i sens swojej pracy. Czekamy na kolejne Wasze nagrania!

Strefa Agro

Oni rządzą na rolniczym Youtubie. Nasz ranking

Rolnicy, zazwyczaj ci 20-30-letni pokazują swoją codzienną pracę, jak rozwiązują problemy, komentują dotyczące ich sprawy. Pojawiają się wątki dotyczące życia prywatnego, rodzinnego i sesje Q&A. Rolnicy znani ze swojej działalności w sieci otrzymują sporo pytań czy próśb o porady np. dotyczące stosowania nawozów. Są traktowani jak eksperci i często w...


Życie wsi

Najczęściej czytane

 1. Czym obdarować pracownika z okazji Wielkanocy?
  Aktualności

  Czym obdarować pracownika z okazji Wielkanocy?

  To pytanie z punktu widzenia wielu szefów stanowi jedynie wierzchołek góry lodowej, bo pociąga za sobą kolejne, bardziej dociekliwe. Na przykład: z jakiego upominku pracownik rzeczywiście się ucieszy? Jaki prezent trafi w realne potrzeby, a nie będzie przysłowiowym kwiatkiem do kożucha? Z jakim prezentem „w parze” nie trzeba będzie wręczyć PIT-u, który w wielu osobach zgasi pozytywne emocje? Podpowiadamy – panaceum na powyższe bolączki jest przedpłacona karta podarunkowa, która nie tylko wywoła zadowolenie pracowników, ale również jest rozwiązaniem na miarę każdej firmy.

 2. Wirus, przed którym drżą Azja i Europa, wpłynie m.in. na ceny wieprzowiny. Mięso w Chinach dochodzi do rekordowego poziomu, i jest coraz rzadszym widokiem.
  Strefa Agro

  Koronawirus szaleje. Jak epidemia odbija się na rolnictwie i cenach?

  Według ostatnich danych (26.02) na całym świecie odnotowano 80 419 przypadków zakażeń koronawirusem. Epidemia rozszerza się na coraz więcej państw. Koronawirus, zwany też wirusem z Wuhan, który przenosi się drogą kropelkową, uderza nie tylko w turystykę, ale wpływa na międzynarodowy rynek. W Chinach zamknięto lokale gastronomiczne, sklepy świecą pustkami - zaczyna brakować żywności. Z hukiem spadł eksport wielu azjatyckich produktów.

 3. W okresie zimowym z owoców najczęściej wybieramy jabłka oraz owoce jagodowe.
  Strona kobiet

  Spożycie warzyw i owoców w Polsce. Sytuacja wygląda źle

  Niemal 3/4 Polaków nie wie ile warzyw i owoców powinno się spożywać. Jednocześnie 1/3 nie wie ale uważa, że je ich tyle, ile potrzeba. - W tej chwili sytuacja nie wygląda dobrze- komentuje ekspert.

 4. Będzie nowe 500 plus od 15 marca 2020 roku! Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę
  Wiadomości

  Będzie nowe 500 plus! Prezydent Duda podpisał ustawę

  Będzie nowy program 500 plus, a w zasadzie nawet... niecałe 600 plus. To program dla rolników, który był zapowiadany przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Nowy program, który ma wspierać hodowców krów i świń, został podpisany przez prezydenta Polski Andrzeja Dudę i wejdzie w życie już od 15 marca 2020 roku.