10-letnik pływak z Tarnobrzega na podium w Warszawie

(PISZ)
Szymon Skulski dwukrotnie stanął na podium w Warszawie u boku swojej trenerki Angeliki Michalik. Archiwum prywatne
Kolejny raz swoim talentem błysnął 10-letni zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg. W Warszawie na pływalni 50-metrowej odbył się finał ogólnopolskich zawodów pływackich dla dzieci "Od Młodzika do Olimpijczyka". Zawodnik UKS Delfin Tarnobrzeg podopieczny trener Angeliki Michalik Szymon Skulski spisał się rewelacyjnie dwukrotnie zajmując miejsce na podium.

Szymon okazał się najlepszy w wyścigu na dystansie 50 metrów stylem motylkowym zajmując pierwsze miejsce z czasem 37,24 sekund. Bliski kolejnego triumfu tarnobrzeżanin był w wyścigu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym, w którym zajął drugie miejsce uzyskując czas 33,43 sek.