2 liga. Kibice na meczu Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków. Byliście? Szukajcie się na zdjęciach

Damian Wiśniewski
Blisko 2500 osób w niedzielę 10 września obejrzało mecz, w którym Stal Stalowa Wola podejmowała Hutnika Kraków. Byliście na tym meczu? Znajdźcie się na zdjęciach.

2 liga. Kibice na meczu Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków

W niedzielę dziesiątego września Stal Stalowa Wola grała na własnym boisku z Hutnikiem Kraków i miała nadzieję na wygranie swojego drugiego meczu w tym sezonie. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat 1:1 - gola dla Stali strzelił Adam Imiela, a dla Hutnika Krystian Lelek. Zwycięstwo w drugiej połowie dał stalowowolskiej ekipie Lucjan Klisiewicz. Byłeś na tym meczu? Znajdź się na naszych zdjęciach:

Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków 2:1 (1:1)