2 liga. Zwycięstwo i porażka Siarki Tarnobrzeg w meczach kontrolnych

Kacper Wełniak strzelił jednego z goli dla Siarki w meczu ze Stalą.
Kacper Wełniak strzelił jednego z goli dla Siarki w meczu ze Stalą. Siarka Tarnobrzeg
W pierwszym sobotnim meczu kontrolnym Siarka Tarnobrzeg rozgromiła 6:0 czwartoligową Stal Gorzyce. Mecz rozegrano na boisku w Stalowej Woli. W drugim meczu, Siarka uległa 1:2 Termalice Bruk-Bet w Niecieczy 1:2, prowadząc do przerwy 1:0.

Stal Gorzyce - Siarka Tarnobrzeg 0:6.
Gole dla Siarki strzelali: Bartłomiej Wiktor, Łukasz Świderski po dwie, Mateusz Wawrylak i Kacper Wełniak po jednej.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (0:1)
Piotr Wlazło 47 z karnego, Dawid Kalisz 69 - Adrian Gębalski 41.

Siarka Tarnobrzeg: (skład wyjściowy) Bartosz Kieliszek - Michał Bierzało, Kacper Józefiak, Jakub Głaz, Kamil Woźniak, Eryk Galara, Kamil Radulj, Ernest Świętek, Maksymilian Sitek, Marcin Wodecki, Adrian Gębalski.

- To był dobry mecz – krótko podsumował sobotnie spotkanie z pierwszoligowcem Włodzimierz Gąsior, trener Siarki. Doświadczony szkoleniowiec przyglądał się grze Ernesta Świętka, jednak ostatecznie 20-latek nie wzmocni drużyny z Tarnobrzega.

W barwach podkarpackiego drugoligowca od pierwszej minuty wystąpił wypożyczony z Odry Opole Marcin Wodecki. - Jego występ oceniam pozytywnie, został zmieniony na 20 minut przed końcem – zdradził nam po meczu Włodzimierz Gąsior.