3 liga koszykówki. Stal Stalowa Wola rozgromiła MKS Gorlice (ZAPIS TRANSMISJI WIDEO)

Damian Wiśniewski
Koszykarze Stali Stalowa Wola po trzech meczach przerwy wracają do gry we własnej hali 4miasta.pl
Koszykarze Stali Stalowa Wola pokonali MKS Gorlice w meczu trzeciej ligi koszykówki różnicą 57 punktów!

Stal Stalowa Wola - MKS Gorlice 97:40
Kwarty:
30:7, 26:10, 23:6, 18:17

Zapis transmisji wideo z portalu 4miasta.pl:

Więcej o meczu wkrótce.

Koszykarze Stali Stalowa Wola nie najlepiej rozpoczęli swoje zmagania w nowym, 2021 roku.

Podopieczni trenera Bogdana Pamuły po przerwie świąteczno-noworocznej rozegrali jak dotąd dwa mecze ligowe i żadnego z nich nie potrafili wygrać.

Najpierw, 99:84, pokonał ich zespół MKS Elektret Limanowa. Przed tygodniem zielono-czarni ulegli natomiast MUKS 1811 Unia Tarnów, która pokonała ich 96:83. Ten drugi mecz był pierwszym z rundy rewanżowej sezonu 2020/2021. Ostatnie zwycięstwo stalowowolanie odnieśli natomiast jeszcze w 2020 roku, 20 grudnia. Pokonali wówczas Sądeckie Towarzystwo Koszykarskie Wikar Nowy Sącz 58:56.

Wszystkie te trzy mecze zawodnicy trenera Pamuły rozegrali na wyjeździe, w niedzielę natomiast wrócą do własnej hali.

Ich przeciwnik radzi sobie w tym sezonie znacznie gorzej. MKS Gorlice wygrał jak dotąd bowiem zaledwie dwa spotkania, wszystkie pozostałe zakończyły się natomiast jego porażkami. W klasyfikacji ligowej zajmuje miejsce ostatnie i traci do czwartej „Stalówki” pięć punktów. Zielono-czarni wygrali w pierwszej rundzie z tym rywalem bardzo wyraźnie, 74:61.

Mecz Stal Stalowa Wola - MKS Gorlice rozpocznie się o godzinie 17:30. Na fanpage'u portalu 4miasta.pl na portalu facebook.com trwa transmisja tego meczu: