3 liga. Pojawił się ramowy plan rundy wiosennej. Kiedy grać będą Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg?

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej na swojej stronie internetowej opublikował ramowy plan rundy wiosennej grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi, w której grają między innymi Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg. Kiedy będą mieli okazję wyjść na boisko?

22. kolejka, czyli pierwsza wiosenna, zaplanowana jest na ostatni weekend lutego 2021 roku, na dni 27-28.

19-20 czerwca.

Stal Stalowa Wola w pierwszej wiosennej kolejce będzie pauzowała, a Siarka Tarnobrzeg zagra na wyjeździe z Wisłoką Dębica. W rundzie jesiennej z tym przeciwnikiem tarnobrzeżanie przegrali 0:1, a jedynego gola strzelił w 19 kolejce Damian Lubera.

W ostatniej kolejce Siarka zagra natomiast na własnym boisku z Chełmianką Chełm i z tym rywalem także ma pewne rachunki do wyrównania. 21 listopada przegrała z nią na wyjeździe 2:4. Gole dla niej strzelili Dawid Bałdyga w dziesiątej minucie oraz Kamil Kargulewicz w 69., a dla przeciwników Hubert Kotowicz dwa (21. i 68. minuta gry), Dawid Skoczylas (45. minuta), Ołeksij Prytulak (51. minuta).

Stal Stalowa Wola zagra natomiast w Nowym Targu z miejscowym Podhalu. Przed kilkoma tygodniami ograła go na własnym boisku 2:1 po golach Bartosza Wiktoruka w ósmej i Michała Mistrzyka w 66. minucie spotkania. Dla rywali jedyną bramkę strzelił wówczas Jarosław Potoniec w dwunastej minucie.