3 liga. Siarka Tarnobrzeg pokonała Orlęta Radzyń Podlaski (ZDJĘCIA)

DW
W taki sposób Paweł Wolski zdobył w sobotę swojego drugiego gola
W taki sposób Paweł Wolski zdobył w sobotę swojego drugiego gola Marcin Radzimowski
W meczu dziesiątej kolejki rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg pokonała przed własną publicznością Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (0:0).

Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (ZDJĘCIA)

Drugie z rzędu zwycięstwo Siarki przed własną publicznością było o tyle ważne, że w poprzedniej serii gier podopieczni Grzegorza Opalińskiego zaliczyli wyjątkową wpadkę z Sokołem Sieniawa i przegrali 0:1.

W meczu z Orlętami Radzyń Podlaski do przerwy remisowali i zapowiadało się na kolejny trudny pojedynek. Przeciwnik tarnobrzeżan na pewno nie mógł być jako łatwy do pokonania - miał o jeden punkt więcej, mimo że zagrał o jeden mecz mniej.

W drugiej połowie tarnobrzeżanie jednak przechylili szalę na swoją stronę. Zwycięstwo zapewniły im gole Pawła Wolskiego i Mateusza Janeczki.

Pierwsza połowa tego meczu była dość wyrównana, a obie drużyny dążyły do tego żeby być pierwszą, która otworzy wynik. W zespole Siarki dobrze jednak spisywał się Maciej Kowal. Jego koledzy z pola starali się odpowiadać głównie poprzez ataki skrzydłami. Niezłe strzały oddali Sulkowski i Bierzała, ale żaden z nich nie pokonał bramkarza.

Kibicowałeś na meczu Siarki z Orlętami Radzyń Podlaski? Posz...

W drugiej połowie tarnobrzeżanie dość szybko objęli prowadzenie za sprawą Pawła Wolskiego, a niedługo potem blisko podwyższenia wyniku był Arkadiusz Gajewski - nie wykorzystał on jednak sytuacji sam na sam z bramkrzem.

Od 68. minuty tarnobrzeżanie grali w przewadze jednego zawodnika i świetnie to wykorzystali - Radosław Kursa otrzymał dwie żółte kartki za faule na Kamilu Kargulewiczu.

Około dziesięć minut po tym wydarzeniu było już 2:0, a gola znów strzelił Paweł Wolski. Niedługo przed zakończeniem meczu strzałem w kierunku dalszego słupka wynik ustalił powracający po kontuzji Mateusz Janeczko.

Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski 3:0 (0:0)