3. liga. Siarka Tarnobrzeg przegrała z Chełmianką Chełm. Zespół z Podkarpacia stracił szansę na objęcie pozycji lidera

Bartosz Wartałowicz
Siarka Tarnobrzeg przegrała z Chełmianką Chełm 0:1.
Siarka Tarnobrzeg przegrała z Chełmianką Chełm 0:1. Marcin Radzimowski
Siarka Tarnobrzeg przegrała 0:1 na wyjeździe z Chełmianką Chełm. Zespół Dariusza Kantora stracił szansę na objęcie pozycji lidera tabeli, po przegranej Avii w derbach ze Świdniczanką i remisie w meczu Garbarni z Czarnymi.

Porażka Siarki Tarnobrzeg z Chełmianką Chełm w 3 Lidze

Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (1:0)
Bramka: Krystian Mroczek 35
Siarka: Zoch - Bieniarz, Woś (46. Bierzało), Szymocha, Sułkowski - Kaliniec, Kumorek (46. Feret), P. Lisowski (72 Mróz), Prusiński (46. Cichocki) - Orlik, Krzysztofek (72. Kalamvokis)

Jedyną bramkę zdobył w 35 minucie Krystian Mroczek. Podopieczni Dariusza Kantora w przerwie dokonali aż 3 zmian i dążyli do wyrównania, ale defensywa rywali nie dała się pokonać. W przypadku wygranej z Chełmianką, Siarka byłaby liderem tabeli. W 7 kolejce punkty stracili piłkarze Avii Świdnik, którzy przegrali ze Świdniczanką, a w meczu Garbarni z Czarnymi padł bezbramkowy remis.