3 liga. Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 5:1. Pewna wygrana podopiecznych Sławomira Majaka, którzy wrócili na fotel lidera

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
W sobotnim meczu grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg pokonała na własnym boisku Unię Tarnów i znów jest liderem tabeli.

Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 5:1. Zdjęcia z meczu

Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 5:1 (2:0)
Bramki:
Ivan Agudo 30, Oleksandr Yatsenko 32, 60 z rzutu karnego, Kacper Józefiak 64, Paweł Mróz 80 - Kacper Nytko 79.
Siarka: Kowal - Bierzało, Józefiak, Duda - Kwaśniewski (76. Mróz), Tyl (76. Kaliniec), Rogala, Sulkowski (65. Janeczko) - Agudo, Yatsenko (76. Bieniarz), Adamek.
Unia: Zając - Matyjewicz, Kajpust, Sierczyński - Łazarz, Orlik, Jacak, Węgrzyn - Wardzała (83. Biś), Biały (83. Starzyk), Mida (69. Nytko).

Od początku spotkania przeważającą stroną była Siarka. Gospodarze atakowali, ale w pierwszych dwóch kwadransach brakowało im skuteczności. Dogodnych sytuacji nie wykorzystywali Oleksandr Yatsenko i Ivan Agudo, a raz niedokładnie głową uderzył Michał Bierzało.

Kibicowałeś na meczu Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów? Poszu...

Worek z bramkami rozwiązał się w 30. minucie. Wtedy po zagraniu z lewej strony w pole karne najpierw w słupek trafił Yatsenko, a potem piłkę do bramki dobił Agudo.

Kolejna bramka padła już dwie minuty potem. Po zagraniu w głąb pola karnego od Kamila Adamka bramkarza głową pokonał Yatsenko.

Do końca pierwszej połowy więcej bramek nie padło, a od początku drugiej tarnobrzeżanie znów ruszyli do ataku.

Kolejnego gola strzelił Kacper Józefiak w 60. minucie gry. Po dośrodkowaniu Bartosza Sulkowskiego z rzutu rożnego obrońca Siarki nie dał szans bramkarzowi strzałem głową. Trzy minuty potem Oleksandr Yatsenko najpierw wywalczył rzut karny, a następnie zamienił go na gola.

Zobacz: TAK PADAŁY GOLE W MECZU SIARKA - UNIA.

Około kwadrans później Kacper Nytko wykorzystał sytuację sam na sam z Maciejem Kowalem i zdobył bramkę dla Unii. Chwilę później Paweł Mróz strzelił jednak kolejnego gola dla Siarki, która znów prowadziła dzięki temu różnicą czterech trafień.

Więcej goli nie oglądaliśmy i Siarka wygrała 5:1, a dzięki porażce Cracovii II z Avią Świdnik wróciła na pozycję lidera tabeli.

Gole z meczu Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 5:1 i radość pi...

W sobotę 16. kwietnia Siarka Tarnobrzeg grała u siebie z Unią Tarnów. Byłeś na tym meczu? Znajdź się na naszych zdjęciach!

3 liga. Kibice na meczu Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów. Był...