3 liga. Siarka Tarnobrzeg wygrała u siebie z Cracovią II. ZAPIS RELACJI LIVE

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
W najbliższą sobotę, 19 września, Siarka Tarnobrzeg zagra na własnym boisku z zespołem rezerw ekstraklasowej Cracovii. Początek zmagań o godzinie 16. Około 15:30 rozpoczniemy tutaj relację LIVE z tego spotkania.

RELACJA LIVE

ODŚWIEŻ, ABY ZAKTUALIZOWAĆ

Siarka Tarnobrzeg - Cracovia II 1:0 (0:0)
Bramka:
Arkadiusz Gajewski 90 z rzutu karnego
Żółte kartki: Michał Bierzało 3, Sebastian Duda 5, Michał Bury 79, Mateusz Janeczko 85, 86, Maciej Kowal 90+4 - Dorian Pituła 35, Krystian Bracik 50.
Czerwona kartka: Mateusz Janeczko 86.
Siarka: Kowal - Bury, Bierzało, Duda, Gessner, Wolski (78. Bałdyga), Tabor, Rogala (60. Wiktor, 70. Mróz) - Kargulewicz, Gajewski, Wdowiak (46. Janeczko).
Cracovia II: Majchrowicz - Jarzynka, Pieńczak, Stachera (90. Nowicki), Bracik - Vinicius (90. Santos), Ożóg, Supryn, Wiśniewski, Pituła - Biernat (73. Bociek).
Sędzia: Jakub Pieron (Kielce)

17:54
Dziękujemy za wspólne śledzenie meczu. Za chwilkę na naszym portalu pojawią się relacja, zdjęcia, oraz wypowiedzi pomeczowe. Zapraszamy!

90+6'
Koniec meczu! Siarka w niezwykłych okolicznościach ograła Cracovię II!

90+4'
Żółta kartka dla Macieja Kowala za przedłużanie gry.

90+2'
Kamil Kargulewicz zwija się na murawie.

90'
Matheus Santos wchodzi za Viniciusa i Kacper Nowicki zmienia Michała Stacherę

90'
GOOOL! Arkadiusz Gajewski pokonał bramkarza!

89'
Sędzia uznał, że faulowany w polu karnym gości był Michał Bury. Goście dyskutują z arbitrem, ale decyzji już nie da się zmienić.

88'
Rzut karny dla Siarki!

86'
I druga oraz czerwona kartka dla Janeczki! Zawodnik Siarki zbyt ekspresyjnie wyrażał swoje niezadowolenie, arbiter wyrzucił go z boiska!

85'
Żółta kartka dla Mateusza Janeczki.

84'
Siarka ma teraz przewagę, ale nie potrafi oddać groźnego strzału.

82'
Tarnobrzeżanie domagają się rzutu karnego po interwencji Wiśniewskiego, ale gwizdek arbitra milczy.

80'
Gajewski oddał strzał na bramkę, ale piłka poleciała za wysoko.

79'
Żółta kartka dla Michała Burego

78'
Dawid Bałdyga wchodzi za Pawła Wolskiego

76'
Było blisko gola dla gości! Dobry strzał Michała Wiśniewskiego, ale piłka nieznacznie minęła bramkę Cracovii.

74'
Robert Ożóg Faulowany na połowie gospodarzy.

73'
Krzysztof Bociek wchodzi za Remigiusz Biernata.

72'
Kowal dobrze interweniował po dośrodkowaniu Jarzynki w pole karne Siarki.

70'
Paweł Mróz wchodzi za Bartłomieja Wiktora.

69'
Wiktor na noszach schodzi z boiska.

68'
Przerwa w grze, ucierpiał Bartłomiej Wiktor.

66'
Było groźnie! Bierzało oddał kolejny strzał głową po dośrodkowaniu Janeczki z rzutu rożnego, ale piłka minęła bramkę.

64'
Nieco dłużej byli teraz przy piłce goście, ale tarnobrzeżanie dobrze bronią dosyępu do własnej bramki.

61'
Pituła oddał strzał z dystansu, ale piłka daleko minęła bramkę Siarki.

60'
Druga zmiana w Siarce. Bartłomiej Wiktor wchodzi na murawę za Pawła Rogalę.

59'
Gajewski wychodził na czystą pozycję, ale sędzia dopatrzył się u niego spalonego.

57'
Janeczko próbował zaatakować indywidualnie, ale został powstrzymany w polu karnym Pasów.

54'
Dośrodkowanie w pole karne Siarki z rzutu rożnego, ale spokojnie piłkę złapał Kowal.

52'
Było blisko gola dla Siarki i to dwa razy! Za każdym razem głową po dośrodkowaniach Mateusza Janeczki uderzał Michał Bierzało, ale w obu przypadkach minimalnie się mylił!

50'
Żółta kartka dla Krystiana Bracika.

48'
Rogala faulował rywala, sędzia pozostał przy słownej reprymendzie.

46'
Gospodarze zaczynają drugą połowę.

46'
Jedna zmiana w Siarce, Mateusz Janeczko wszedł za Patryka Wdowiaka.

45'
Koniec pierwszej połowy.

44'
Fantastyczna interwencja Kowala! Po dośrodkowaniu w pole karne Pituła oddał strzał głową, piłka poszła w kozioł od murawy, a bramkarz Siarki popisał się świetnym refleksem i odbił futbolówkę!

42'
Bierzało oddał strzał z daleko, bramkarz Cracovii spokojnie złapał piłkę.

39'
Biernat dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Siarki, ale tam jeden z zawodników Cracovii był na spalonym.

37'
Jakub Gessner oddał strzał na bramkę, ale nie zdołał zaskoczyć bramkarza

35'
Dorian Pituła ukarany żółtą kartą.

34'
Vinicius próbował oddać strzał na bramkę, ale został zablokowany.

32'
Dośrodkowanie w szesnastke Siarki, Kowal łapie piłkę.

30'
Za długie zagranie w pole karne w kierunku Gajewskiego, piłka wyszła na aut bramkowy.

28'
Rogala oddał strzał na bramkę Cracovii, ale był on za lekki, by zaskoczyć bramkarza.

26'
To powinien być gol dla Siarki! Kamil Kargulewicz wyszedł sam na sam z Majchrowiczem, ale przegrał ten pojedynek.

24'
Vinicius oddał strzał na bramkę, ale Kowal złapał futbolówkę.

23'
Ładne zagranie Wolskiego w pole karne w kierunku Kargulewicza, ale ten został wypchnięty z szesnastki Pasów.

21'
Kargulewicz zaatakował prawą stroną boiska, ale tam spokojnie powstrzymali go obrońcy

19'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii, ale tam dobrze interweniowali goście.

17'

Okres spokojniejszej gry. Siarka dłużej utrzymuje się przy piłce, ale Cracovia II potrafi trzymać ją w bezpiecznej odległości od bramki.

13'
Próba ataku prawą stroną boiska w wykonaniu gospodarzy, ale tam dobrze interweniowali krakowianie.

11'
Kargulewicz zaatakował indywidualnie, ale faulował rywala w polu karnym Cracovii.

9'
Zawodnik Siarki był faulowany pod własnym polem karnym.

7'
Goście spróbowali zaatakować lewą stroną boiska, ale tam dobrze interweniowali tarnobrzeżanie.

5'
Początek meczu lepszy w wykonaniu gości. To oni aktualnie mają inicjatywę na boisku.

5'
Żółta kartka dla Sebastiana Dudy.

3'
Żółta kartka dla Michała Bierzały.

1'
Zaczęli!

***

Na mecz z Siarką Tarnobrzeg przyjedzie Cracovia II, czyli rezerwy krakowskiego klubu występującego na co dzień w PKO BP Ekstraklasie.

Pierwsza Cracovia (z powodu decyzji o odjęciu jej przed sezonem pięciu punktów) zajmuje w tabeli ligowej ostatnie miejsce i ma po czterech zagranych przez siebie meczach zero punktów na koncie. Jej drugi zespół tych oczek ma na koncie co prawda osiem, ale także znajduje się w tabeli dość nisko - jest na 17. lokacie, która po zakończeniu rozgrywek oznaczać będzie spadek do czwartej ligi.

"Pasy" nie potrafiły wygrać trzech ostatnich meczów z rzędu. Ostatnie zwycięstwo odniosły w siódmej kolejce, kiedy pokonały przed własną publicznością najsłabszy w całej lidze Hetman Zamość 2:1. Następnie przyszły następujące rezultaty: 0:0 z Chełmianką Chełm, 0:1 z Wisłoką Dębica oraz 1:1 z Lewartem Lubartów.

W trzech ostatnich kolejkach Siarka Tarnobrzeg z kolei dwukrotnie potrafiła zwyciężać: 2:1 z Wisłą Puławy oraz 3:0 z Orlętami Radzyń Podlaski, a raz przegrała: 0:1 z Sokołem Sieniawa.

Dobrą wiadomością dla fanów tarnobrzeskiej drużyny na pewno jest jednak fakt, iż oba te zwycięstwa ich ulubieńcy odnieśli grając na własnym boisku.

Mecz z Cracovią II także odbędzie się przy alei Niepodległości. Początek zmagań o godzinie 16.