3 liga. Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Unią Tarnów, a Stal Stalowa Wola pokonała ŁKS Probudex Łagów

Damian Wiśniewski
Stal Stalowa Wola
W środę ósmego września rozegrano siódmą kolejkę rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi. Siarka Tarnobrzeg zremisowała w niej z Unią Tarnów 2:2, a Stal Stalowa Wola pokonała ŁKS Probudex Łagów 2:0.

Stal Stalowa Wola - ŁKS Probudex Łagów 2:0 (1:0)
Bramki:
Daniel Świderski 37, Kamil Radulj 75.
Żółte kartki: Olszewski, Świderski, Zięba.
Stal: Smyłek - Zięba, Khorolskyi (38. Jopek), Persak, Olszewski, Duda, Wojtysiak (58. Drobot), Radulj, Lebioda, Kiełbasa (89. Wojtak), Świderski.

Stal Stalowa Wola mierzyła się z wiceliderem tabeli, który do tej pory przegrał tylko jedno spotkanie.

Podopieczni trenera Rolanda Thomasa podeszli do tego spotkania po rozczarowującym i zakończonym porażką 0:2 meczu z Chełmianką Chełm. Tym razem zielono-czarni okazali się jednak być lepszymi od swoich rywali. Po jednym golu strzelili nowi zawodnicy, Daniel Świderski oraz Kamil Radulj.

Następne spotkanie Stal zagra w najbliższą niedzielę, na wyjeździe z Cracovią II. Początek meczu o godzinie 13.

Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:0)
Bramki:
Adrian Kajpust 37, Viktor Putin 59 - Ivan Agudo 77, Krzysztof Zawiślak 90+2.
Siarka (wyjściowy): Pietryga - Bierzało, Stefanik, Józefiak - D'Apollonio, Tyl, Rogala, Sulkowski - Zawiślak, Bałdyga, Janeczko.

Siarka Tarnobrzeg zaliczyła pierwszą stratę punktów w tym sezonie. Po sześciu kolejnych zwycięstwach podopieczni trenera Sławomira Majaka w pewnym momencie byli już bardzo blisko porażki z beniaminkiem, Unią Tarnów.

Tarnobrzeżanie z Unią przegrywali już 0:2. W 77. minucie gola kontaktowego strzelił Ivan Agudo, a w doliczonym czasie gry do drugiej połowy do remisu doprowadził Krzysztof Zawiślak.

Kolejne spotkanie Siarka zagra z Koroną Rzeszów u siebie. Będzie to w sobotę 11 września, początek o godzinie 16.