3 liga. Stal Stalowa Wola pokonała Orlęta Radzyń Podlaski Jest pierwsza wygrana z nowym trenerem!

Damian Wiśniewski
Stal Stalowa Wola
W środę 11 listopada Stal Stalowa Wola odniosła pierwsze w sezonie 2020/2021 zwycięstwo pod wodzą nowego trenera. Podopieczni Jaromira Wieprzęcia ograli na własnym boisku Orlęta Radzyń Podlaski 2:1.

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (0:1)
Bramki:
Michał Fidziukiewicz 48, Michał Mistrzyk 64 - Maciej Filipowicz 43.
Żółte kartki: Jopek, Mistrzyk – Kot, Szymala.
Stal: Korziewicz - Witasik, Khorolskyi, Sobotka - Jopek (87. Zmorzyński), Mroziński, Wiktoruk (77. Stelmach), Zięba, Szifer (87. Stępniowski)- Mistrzyk - Fidziukiewicz (90. Lebioda).
Orlęta (wyjściowy): Klebaniuk – Szymala, Kursa, Perez Sastre, Kobiałka, Kot, Wojczuk, Bożym, Filipowicz, Nowosadko, Kamiński.
Sędziował: Paweł Bagan (Kraków).

Po porażce w poprzedniej kolejce z Sokołem Sienawa Stal Stalowa Wola zagrała w środę 11 listopada swój drugi mecz ligowy pod wodzą trenera Jaromira Wieprzęcia. I tym razem zdołała ona zwyciężyć.

Do przerwy jednak przegrywała. Pod koniec pierwszej połowy Maciej Filipowicz dostał piłkę w polu karnym gospodarzy i pokonał Matthew Korziewicza. Wcześniej zielono-czarni także mieli kilka niezłych akcji na swoim koncie, jednak nie potrafili skierować piłki do bramki rywali. Strzał Michała Fidziukiewicza obronił jednak Bartosz Klebaniuk.

Co się jednak odwlecze, to nie uciecze i popularny "Fidziu" tuż po rozpoczęciu drugiej połowy doprowadził do remisu. Później wynik na 2:1 ładnym strzałem przy słupku ustalił Michał Mistrzyk.