4. liga. Remis Sokoła Nisko z Karpatami Krosno

DW
Krzysztof Nowaliński
Sokół Nisko wciąż pozostaje bez zwycięstwa w rundzie wiosennej. Przed własną publicznością zremisował tym razem z Karpatami Krosno 1:1.

Niżańska drużyna wynik otworzyła w tym spotkaniu bardzo szybko. Pierwszego i jedynego dla niej gola zdobyła już w trzeciej minucie gry.

Mecz jednak wcale nie musiał się skończyć happy endem. W 11. minucie rzutu karnego dla gości nie wykorzystał Sylwester Sikorski.

Gdyby tę sytuację Karpaty wykorzystał, mogłyby wygrać. Tak cieszą się remisem, a gola na jego wagę w 56. minucie meczu zdobył Groborz.

Sokół po tym meczu ma 12 punktów i jest na przedostatnim miejscu w tabeli, które wciąż oznacza na koniec sezonu spadek do klasy okręgowej. Do pierwszej bezpiecznej lokaty traci osiem punktów, a zajmuje ją Orzeł Przeworsk.

Sokół Nisko - Karpaty Krosno 1:1 (1:0)
Zaskalski 3 - Groborz 56.

Sokół: Drzymała - Sławecki, Maciorowski, Wojtak (Sztyra 80), Tyczyński, Buda, Drelich (Lewiński 75), Jaskalski (Dziewic 70), Miazga, Miśko, Sudoł (Stępień 62)

Karpaty: Krawczyk - Gielasiński, Groborz, Król, Kowalski (Sęp 67), Knap (Górka 70), Wojtasik, Staż (Kasperkiewicz 84), Śliwiński, Sikorski, Fundakowski (Brożyna 67).

Żółte kartki Sokoła: Drelich, Sudoł, Wojtak