Anna Wójcik wywalczyła złoty medal w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski juniorów

/ARKA/
Anna Wójcik, biegaczka Victorii Stalowa Wola, wywalczyła złoty oraz brązowy medal w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski juniorów w Białymstoku. Arkadiusz Kielar
Świetnie spisała się Anna Wójcik z Victorii Stalowa Wola w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski juniorów w Białymstoku. Nasza zawodniczka zdobyła złoty medal w biegu na 5000 metrów oraz brąz w biegu na 3000 metrów.

Wójcik w biegu na 5000 metrów triumfowała w czasie 17.43,01, a na 18. miejscu uplasowała się Anna Kotuła ze Sparty Stalowa Wola (czas: 19.24,64). Natomiast na 3000 metrów zawodniczka Victorii zajęła trzecie miejsce z czasem 10.07,18, wygrała Angelika Stefańska z AZS Poznań (10.02,03).

Więcej o występach naszych reprezentantów w Białymstoku w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.