Anna Wójcik z Victorii Stalowa Wola wygrała przełajowe mistrzostwa

/ARKA/
Anna Wójcik z Victorii Stalowa Wola sięgnęła po złoty medal w mistrzostwach Polski w biegach przełajowych. Arkadiusz Kielar
Piękny sukces odniosła lekkoatletka Victorii Stalowa Wola, Anna Wójcik, która wywalczyła złoty medal w mistrzostwach Polski w biegach przełajowych w szczecińskim Parku Kasprowicza wśród juniorek.

Nasza zawodniczka wygrała w biegu na 4 kilometry, z czasem 16 minut i 9 sekund, wyprzedzając Samantę Paraniak z Piasta Lwówek Śląski i Katarzynę Dulak z Budowlanych Nowy Sącz. Na czwartym miejscu wśród juniorek w biegu na 2 kilometry uplasowała się z kolei Anna Sabat ze Sparty Stalowa Wola (czas: 7.44), a triumfowała Ewelina Lubiejewska z Prefbetu Łomża.

W klasyfikacji klubów wśród juniorów w pierwszej dziesiątce znalazła się Victoria Stalowa Wola, na siódmym miejscu.