Brutalny mecz w Tarnobrzegu (zdjęcia)

/PISZ/
Janusz Hynowski (z piłka) zdobył w  sobotnim meczu z Tomasovią gola dla drużyny Siarki Tarnobrzeg.
Janusz Hynowski (z piłka) zdobył w sobotnim meczu z Tomasovią gola dla drużyny Siarki Tarnobrzeg. Marcin Radzimowski
W sobotnim meczu piłkarskim trzeciej ligi podkarpacko-lubelskiej Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1:1 (0:1).
W sobotnim meczu pilkarskim trzeciej ligi podkarpacko-lubelskiej Siarka Tarnobrzeg zremisowala z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1:1 (0:1)

Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 9 minucie meczu Janusz Hynowski, wyrównał w 52 min Jacek Kusiak.

Mecz stał na dobrym poziomie, był zacięty i prowadzony, szczególnie w drugiej połowie, w dobrym tempie. Niestety, zawodnicy obu drużyn grali brutalnie, kilku z nich powinno otrzymać czerwone kartki, ale fatalnie spisujący się arbiter z Krosna nie stanął na wysokości zadania. Na szczęście obyło się bez groźniejszych kontuzji.

W Siarce nie zagrali: pauzujący za żółte kartki Bartosz Madeja oraz kontuzjowani Wojciech Jakubowski i Tomasz Mazurkiewicz. Debiut w trzeciej lidze zanotował junior Siarki Dawid Witko, który mógł zostać bohaterem spotkania, ale w 89 minucie przestrzelił w dogodnej sytuacji.