Cenny punkt wywalczony przez piłkarzy Stali Stalowa Wola

Piotr Szpak
Piłkarze Stali Stalowa Wola byli zadowoleni ze zdobycia cennego punktu w Puławach Krzysztof Kapica
W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Wisła Puławy zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 1:1 (0:0).

Bramki: 1:0 Jakub Smektała 50, 1:1 Mateusz Stąporski.
Wisła: Madejski – Sedlewski, Żemło, Poznański, Sulkowski - Szymankiewicz, Głaz, Darmochwał, Zulciak - Smektała, Ploj.
Stal: Brylewski - Janiszewski, Jarosz, Zalepa, Sobotka - Trubeha, Bukowiec, Żołądź, Stąporski - Dziubiński, Łętocha
Pierwsza połowa była chwilami nudna, ale pięć minut po przerwie Jakub Smektała umieścił piłkę w bramce gości i rozpoczęły się emocje. Ambitna gra Stali przyniosła efekt w postaci zdobycia wyrównującego gola. Na 20 minut przed zakończeniem spotkania piłkę w bramce miejscowych umieścił Mateusz Stąporski, który znajduje się ostatnio w wysokiej formie i należał do najlepszych piłkarzy na boisku.
W ostatnim kwadransie spotkania obie drużyny miały okazje do zdobycia zwycięskiego gola, ale wynik nie uległ już zmianie i Stalówka wróciła do domu z cennym punktem.
W następnym meczu o drugoligowe punkty Stalówka jako gospodarz spotkania zmierzy się z Radomiakiem Radom, a mecz rozegrany zostanie w sobotę 23 września na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.