Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Doktor Wojciech Korkowski, dyrektor Ambulatorium w Stalowej Woli, przeszedł na emeryturę. Zobacz zdjęcia

Zdzisław Surowaniec
Zdzisław Surowaniec
Prezydent Lucjusz Nadbereżny wręcza grawerton doktorowi Wojciechowi Korkowskiemu
Prezydent Lucjusz Nadbereżny wręcza grawerton doktorowi Wojciechowi Korkowskiemu Urząd Miasta
Doktor Wojciech Korkowski, wieloletni dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ulicy Kwiatkowskiego w Stalowej Woli, znanego szerzej jako „Ambulatorium” odszedł na emeryturę.

Doktor Wojciech Korkowski, dyrektor Ambulatorium w Stalowej Woli, przeszedł na emeryturę

29 listopada podczas sesji Rady Miejskiej prezydent miasta wraz z radnymi podziękował mu za wieloletnią służbę na rzecz zdrowia mieszkańców Stalowej Woli i uhonorował okolicznościowym grawerem. 

– Przez lata „Ambulatorium” stało się bastionem zdrowia dla mieszkańców naszego miasta, a Pana zaangażowanie, pasja i profesjonalizm przyczyniły się do jego znaczącego rozwoju. Pod Pana kierownictwem, placówka nie tylko utrzymała wysokie standardy opieki zdrowotnej, ale także wprowadziła innowacje, które sprawiły, że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej stał się miejscem, gdzie pacjenci mogą liczyć na kompleksową i nowoczesną pomoc. Dziękujemy Panu za nieoceniony wkład w rozwój „Ambulatorium” oraz za oddanie sprawie zdrowia publicznego – mówił Lucjusz Nadbereżny prezydent miasta Stalowej Woli. 

Prezydent wyraził też nadzieję, że nowy etap w życiu dyrektora przyniesie mu wiele satysfakcji, a jego doświadczenie i umiejętności będą nadal służyły dobrze lokalnemu społeczeństwu. 

Dyrektor Wojciech Korkowski podkreślił, że przez 20 lat jego zarządzania jednostką wiele się zmieniło – od przepisów, po system i realia, ale jedno pozostało niezmienne.

– Nie zmieniało się zaangażowanie władz miasta w opiekę nad zakładem, którym kierowałem. Dziękuję samorządowcom, radnym wszystkich kadencji, pracownikom Urzędu Miasta za dobrą i owocną współpracę przez te wszystkie lata – powiedział Wojciech Korkowski.  

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie