Dramatyczny pościg i zwycięstwo koszykarzy Siarki Jezioro Tarnobrzeg w Warszawie!!!

/DASZ/
Koszykarze Siarki Jezioro Tarnobrzeg mieli w Warszawie powody do zadowolenia
Koszykarze Siarki Jezioro Tarnobrzeg mieli w Warszawie powody do zadowolenia Marcin Radzimowski
W meczu Tauron Basket Pliki AZS Politechnika Warszawska przegrał po dogrywce z Siarką Jezioro Tarnobrzeg 85:88 (16:19, 24:21, 20:18, 13:15, 12:15).

Mecz miał niesamowity dramatyczny przebieg. Na trzy sekundy przed końcem czwartej kwarty warszawianie wygrywali dwoma punktami, ale wtedy nie zadrżała ręka Wendella Millera, który wykorzystał dwa rzuty wolne doprowadzając do dogrywki. W niej "Jeziorowcy" grali już bez Wojciecha Barycza i Marka Piechowicza, którzy "spadli" za pięć przewinień. Najskuteczniejszymi zawodnikami Siarki Jezioro byli: zdobywca 17 punktów Wendell Miller oraz LaMarshall Corbett, który zdobył 16 "oczek".