Drugi brązowy medal Danuty Urbanik w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski

/ARKA/
Danuta Urbanik z Victorii Stalowa Wola z powodzeniem startowała w mistrzostwach Polski. Arkadiusz Kielar
Biegaczka Victorii Stalowa Wola, Danuta Urbanik, w ostatnim dniu lekkoatletycznych mistrzostw Polski seniorów w Bielsku-Białej sięgnęła po swój drugi brązowy medal. Wywalczyła go w biegu na 1500 metrów.

Urbanik zajęła na 1500 metrów trzecie miejsce z czasem 4.08,32. A wygrała Renata Pliś z MKL Maraton Świnoujście (4.06,96). Na tym dystansie wystartowała też inna zawodniczka Victorii, Monika Flis, która nie ukończyła zawodów.

Jak informowaliśmy wcześniej, Urbanik wywalczyła także brązowy medal w biegu na 800 metrów.

Więcej o startach naszych reprezentantów w mistrzostwach Polski w poniedziałkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.