Dwa medale 10-letniego pływaka Delfina Tarnobrzeg

(PISZ)
Szymon Sekulaski stanął w Warszawie na najwyższym stopniu podium.
Szymon Sekulaski stanął w Warszawie na najwyższym stopniu podium. Archiwum prywatne
W Warszawie na basenie 50-metrowym odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie "Od młodzika do Olimpijczyka", w których doskonale spisał się zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg Szymon Sekulski.

Podopieczny trenerki Andżeliki Michalik, uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu zdobył dwa medale złoty oraz brązowy.

Szymon okazał się najlepszy w wyścigu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym uzyskując czas 32,62 sekundy, natomiast w rywalizacji na 50 metrów motylkiem zajął trzecie miejsce zdobywając brązowy medal z czasem 39.17 sek.

- Szymek kolejny raz potwierdził swój wielki talent stając na podium w rywalizacji z zawodnikami z całego kraju. To zdolny, sympatyczny i pracowity zawodnik, który rokuje bardzo duże nadzieje - stwierdziła trenerka tarnobrzeżanina.