Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dzień Pracownika Socjalnego w powiecie tarnobrzeskim. Życzenia i podziękowania dla pracowników służb społecznych. Zobacz zdjęcia

OPRAC.:
Wioletta Wojtkowiak
Wioletta Wojtkowiak
Pracownicy służb społecznych pracujący w placówkach na terenie powiatu tarnobrzeskiego spotkali się w Skopaniu z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
Pracownicy służb społecznych pracujący w placówkach na terenie powiatu tarnobrzeskiego spotkali się w Skopaniu z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
Dzień Pracownika Socjalnego – święto wszystkich pracowników służb społecznych obchodzono w powiecie tarnobrzeskim. Starosta i przewodnicząca rady powiatu tarnobrzeskiego złożyli zaangażowanym w niesienie pomocy podziękowania i życzenia. Uroczystość zorganizowano w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu.

Pracownicy służb społecznych z powiatu tarnobrzeskiego obchodzili swoje święto

Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu było miejscem tegorocznego spotkania pracowników służb społecznych w dniu ich święta obchodzonego corocznie 21 listopada.

Życzenia i gratulacje od starosty Jerzego Sudoła i przewodniczącej Rady Powiatu Tarnobrzeskiego Krystyny Rusin otrzymali wyróżnieni pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Gorzycach, Centrum Wsparcia i Rehabilitacji Społecznej w Gorzycach, Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie, placówek opiekuńczo-wychowawczych: Domu Dziecka, Domu dla Dzieci oraz Domu dla Dzieci i Młodzieży w Skopaniu, a także Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu.

Życzenia usłyszeli także dyrektorzy, kierownicy i pracownicy socjalni jednostek pomocy społecznej, pieczy zastępczej i ośrodków wsparcia , jak również Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie.

Pracownicy służb społecznych swoje święto obchodzą każdego 21 dnia listopada począwszy od roku 1996. Ten dzień to dobry moment nie tylko na zwrócenie uwagi na ich pracę, ale to również okazja do przekazania życzeń, podziękowań i nagród za działanie, zaangażowanie, determinację i chęć pomagania osobom wymagającym wsparcia.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Podkarpackie