Zdzisław Surowaniec
Z lewej dziesięcioletni Dariusz Kiełb po kolejnym sukcesie na korcie tenisowym, a przed nim wspaniała kariera Dariusz Kiełb
- Znowu mamy sukcesy jako Stalowowolski Klub Sportowy San Stalowa Wola - cieszy się Dariusz Kiełb, prezes klubu.

- Znowu zdobyliśmy Śląsk w dwudniowych zmaganiach sportowych - relacjonuje prezes.

Tym razem w Bytomiu w otwartych mistrzostwach Śląska dziesięciolatków tenisista Dawid Kiełb zwyciężył, pokonując kolejno czterech chłopców, trzech po 4-0 oraz z jednym chłopcem 4-1. Ponadto w dwunastolatkach-skrzatach nasi chłopcy zajęli drugie miejsce, a w walce o finał wygrali w tie-breaku 10-7. - Wymiany były ciekawe i czasami nasi walczyli parę minut, aby zdobyć punkt - cieszy się prezes.

Przed dwoma tygodniami w prestiżowych zawodach Otwartych Mistrzostwach Śląska Dziesięciolatków w Chorzowie dziesięcioletni zawodnik klubu Dawid Kiełb zwyciężył wszystkie swoje cztery mecze wynikiem 4-0, a jeden mecz wynikiem 4-2 i zdobył złoty medal.

Był to już jubileuszowy dwudziesty złoty medal Dawida w zawodach Tenis 10, w których zwyciężał w różnych miastach Polski. Dawid, mimo młodego wieku, ma na koncie wiele zwycięstw w prestiżowych zawodach Tenis 10 w tenisie ziemnym w Polsce, zdobył między innymi pierwsze miejsce w Legia Lexus Cup w Warszawie czy zawodach tenis 10 Krak w Krakowie.

Dawid jako dziewięciolatek w roku 2017 na Mistrzostwach Województwa Skrzatów w Sanoku (dwunastolatków) jako najmłodszy zawodnik w historii zdobył brązowy medal w deblu, a jego siostra Róża na tych samych mistrzostwach Podkarpacia zdobyła złoty medal w deblu i brąz w singlu. Róża również jest zawodniczką Stalowowolskiego Klubu Sportowego San Stalowa Wola.