Dziki okazały się za mocne. Stal Stalowa Wola znowu przegrywa

Damian Wiśniewski
Marcin Radzimowski
Koszykarze Stali Stalowa Wola doznali kolejnej porażki. Tym razem grając na własnym parkiecie ulegli zespołowi Dziki Warszawa.

Była to druga kolejna porażka podopiecznych trenera Bogdana Pamuły. W poprzedniej kolejce po dogrywce ulegli Sokołowi Ostrów Mazowiecka i choć tym razem rywalem była drużyna mocniejsza, będąca w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie (pięć kolejnych wygranych z rzędu), to pierwsza połowa pojedynku nie wskazywała na to, że Stal musi przegrać.

Zwłaszcza pierwsza kwarta meczu przebiegała zdecydowanie pod jej dyktando. Gospodarze wygrali ją dość wysoko, 20:13, i wydawać się mogło, że w ten sposób ustawią sobie pod siebie całe spotkanie.

Dwie ostatnie części gry należały jednak do ekipy stołecznej i to ona ostatecznie wywiozła z Podkarpacia komplet punktów. Najwięcej punktów w całym meczu rzucił Karol Dębski z zespołu Dzików.

ZKS Stal Stalowa Wola - Dziki Warszawa 69:79

Stal: Bandyga 14, Kaczmarski 13, Buczek, Gumiński 27, Łabuda 3, Tabor 8, Kindlik, Wojtanowicz 2,

Dziki: Tokarski 14, Wilczek 7, Szemieta 6, Dębski 29, Glabas 7, Bojko 6, Nowak 2, Brandys 2