Efektowna wygrana piłkarzy Siarki Tarnobrzeg (zdjęcia)

/PISZ/
Obrońca Siarki Daniel Beszczyński zdobył jednego z pięciu strzelonych przez gospodarzy goli. Marcin Radziomowski
W meczu trzeciej ligi piłki nożnej Siarka Tarnobrzeg pokonała na własnym boisku Strumyka Malawa 5:1 (2:1).

Dla Gospodarzy gole strzelili: Bartosz Madeja w 34 min z rzutu karnego, Wojciech Jakubiec w 37, Tomasz Wolan w 78, Daniel Beszczyński w 86 i Jakub Zabłocki w 90+3 z karnego; dla gości: Piotra Gaca w 4 min.
Nie był to łatwy mecz dla tarnobrzeżan, którzy już po czterech minutach gry przegrywali 0:1 i musieli "gonić" wynik", co się zresztą udało jeszcze przed zejściem drużyn do szatni. Na 12 minut przed zakończeniem spotkania było tylko 2:1 dla gospodarzy i zanosiło się na nerwową końcówkę, w ostatnich minutach 'Siarkowcy" zagrali koncertowo, strzelając trzy bramki, a goście kończyli mecz w "10", bowiem czerwoną kartką już w przedłużonym czasie gry ukarany został bramkarz Strumyka Kamil Zieliński.