Gra piłkarska 3. liga [16-17.10.2021]. Sprawdź wyniki i tabelę

W weekend 16-17.10.2021 gra piłkarska 3. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec 1:2 (0:2)
Bramki: Wojciech Białek 89 z karnego - Michał Nawrot 19, 37 z karnego.
KSZO 1929: Lipiec – Głaz, Zając, Sylwestrzak, Brągiel – Kuzior, Majda, Żurek, Nawrot, Szela – Gruchała -Węsierski.
Avia: Pęksa – Góralski (46.Drozd), Kursa, Mykytyn, Świech, Popiołek, Uliczny, Poleszak (67. Najda), Kompanicki (46. Oziemczuk) - Zając, Białek.

Cenny wyjazdowe zwycięstwo odnieśli piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec. Prowadzenie objęli w 19 minucie po strzale Michała Nawrota. Ten sam zawodnik w 37 minucie podwyższył na 2:0, wykorzystując rzut karny, podyktowany za faul na Jakubie Głazie.

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec 3:0 (1:0)
Bramki: Szymon Jopek 20, Daniel Świderski 61, Wołodymyr Chorolskyj 63.

Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
Bramka: Patryk Serafin 58 z karnego.

Wisła Sandomierz - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Wisła: Borusiński - Partyka, Boksiński, Dworzyński - Janik (70. Siedlecki) - Bełczowski, Handzlik, Kudriawcew - Rak, Mażysz, Stańczyk.
Żółte kartki: Kudriawcew, Mażysz, Bełczowski, Stańczyk, Janik.
Widzów: 200.
-Groźniejsze sytuacje miała Tomasovia, ale my też mogliśmy się wpisać na listę strzelców. Niezłe okazje miał Władysław Kudriawcew, a po przerwie najlepszą okazję miał Mateusz Stańczyk - powiedział Mateusz Kulita, kierownik drużyny Wisły.

[b]ŁKS Probudex Łagów - Cracovia II Kraków 1:1 (0:1)
Bramki[/b]: Piotr Rogala 73 z karnego - Patryk Zaucha 24.
ŁKS: Banach – Rogala, Stelmach, D. Urban – Cichocki (67 Urbański), Waniek, Mydlarz, Dani Jodar – Imiela (67 Kapsa), Piróg, Ozimek
Cracovia II: Wilk – Stachera, Ziemnik, Pieńczak, Supryn – Wiśniewski, Kanach, Ruben Lopez (89 Góralczyk) – Nowicki, Zaucha, Bała (81 Bociek).
Żółte kartki: Dani Jodar - Kanach, Supryn, Zaucha, Nowicki.
Czerwona kartka: Supryn (Cracovia II) – 78 za 2 żółte.
Sędziował: Piotr Burak (Zamość).

- Niedosyt. Powinniśmy wygrać – krótko podsumował mecz Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS Probudex Łagów. Jego drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie. W pierwszej połowie dwie okazje miał Piotr Cichocki, ale to goście wyszli na prowadzenie, kiedy po rozegraniu rzutu rożnego piłkę do siatki skierował Patryk Zaucha. Gospodarze wyrównali z karnego Piotra Rogali (za faul na Mateuszu Ozimku), a potem grając w przewadze zawodnika po czerwonej kartce Mateusza Supryna byli bliscy strzelenia drugiej bramki. W doliczonym czasie niewiele zabrakło Arturowi Pirogowi do pokonania Adama Wilka.

Unia Tarnów - Wisłoka Dębica 0:0

Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 1:0 (1:0)
Bramka: Paweł Piątek 45.

Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa 0:0

Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 0:2 (0:0)
Bramki: Arkadiusz Maj 51, Patryk Szymala 90+1 z karnego.

18. Wólczanka Wólka Pełkińska13 6 1-3-9 11-28

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]