Grali tylko 16 minut! Wyniki stalowowolskiej piłkarskiej klasy okręgowej (zdjęcia)

/PISZ/
W Skopaniu piłkarze Wisanu (w żółtych koszulkach) niespodziewanie, ale zasłużenie pokonali lidera tabeli i fety z okazji awansu niżan nie było. Marcin Radzimowski
Niespodziewanej porażki w Skopaniu doznali piłkarze lidera tabeli Sokoła Nisko. Koronację trzeba było, więc odłożyć, a szampany zabrać ze sobą do domu. Szansy na zmniejszenie dystansu do niżan nie zmarnowali piłkarze Słowianina i w Grębowie znów odżyły nadzieje.

Trwa wielki kryzys Orla Rudnik. W środowej kolejce rudniczanie przegrali w Nisku aż 0:11, a w niedzielę ci, którzy zdecydowali się wybiec na boisko w Jastkowicach przebywali na nim jedynie przez… 16 minut. W tym czasie cztery gole zdążył strzelić Paweł Karczmarczyk, a w drużynie z Rudnika posypały się kontuzje i zostala ona zdekompletowana.

Strzelec Dąbrowica - San Kłyżów 1:4 (1:1).
Hałka 38 - Mroczek 2, 90+1, Madej 55, Siek 74.

KP Zarzecze - Słowianin Grębów 1:2 (0:2).
Piziorski 51 z karnego - Wermiński 11, 13.

San Wrzawy - Sokół Kamień 5:1 (3:0)
Michał Fietko 40, 60, Stilger 42, 44, Leśniowski 75 - Partyka 90+1.

Wisan Skopanie - Sokół Nisko 1:0 (0:0).
M. Lis 59.

Sparta Jeżowe - Tłoki Gorzyce 1:0 (1:0).
Bednarz 17.

KS Podwolina - LZS Zdziary 2:0 (2:0).
Hetnar 25, Madej 34.

Wielowieś Tarnobrzeg - Olimpia Pysznica 0:4 (0:2).
Sobilo 15, Bajgierowicz 35, 65, Dybka 79.

Bukowa Jastkowice - Orzeł Rudnik - przerwany w 16 minucie przy stanie 4:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości.

1. Sokół Nisko 29 62 88-28 19 5 5
2. Słowianin Grębów 29 61 52-27 18 7 4
3. Wielowieś Tarnobrzeg 29 50 71-58 15 5 9
4. Olimpia Pysznica 29 49 82-39 15 4 10
5. Bukowa Jastkowice 29 49 65-45 13 7 8
6. Orzeł Rudnik 29 42 63-63 12 6 11
7. Wisan Skopanie 29 43 39-41 12 7 10
8. LZS Zdziary 29 40 41-40 11 7 11