Jakub Łuczakowski z Pucharem Starosty Stalowowolskiego

Kamil Jóźwik
Miejski Klub Tenisowy w Stalowej Woli
20 zawodników wzięło udział w IV Turnieju o Puchar Starosty Stalowowolskiego, który został rozegrany w ubiegły weekend na kortach Miejskiego Klubu Tenisowego w Stalowej Woli.

Zwycięzcą imprezy w kategorii Open został Jakub Łuczakowski, który w spotkaniu finałowym pokonał 6:3, 6:0 Dariusza Szczucińskiego. W półfinałach późniejszy triumfator wygrał z Mirosławem Furmanem 6:4, 6:0, a Szczuciński, po bardzo emocjonującym meczu, zwyciężył Dariusza Zontka 7:5, 3:6, 10:5.

W kategorii Open Pro bezkonkurencyjny okazał się Bartosz Ciak, drugie miejsce zajął Maciej Mateusz, a trzecie Artem Takmadżan.