Janusz Malarz im starszy tym lepszy. Kolejny sukces weterana z Tarnobrzega w tenisie stołowym

/PISZ/
Liczący sobie 74 lata Janusz Malarz z Tarnobrzega został mistrzem Podkarpacia weteranów w tenisie stołowym. Archiwum prywatne
Mimo upływu czasu 73 - letni mieszkaniec Tarnobrzega Janusz Malarz nadal imponuje znakomitą formą. Dziarski sportowiec z Tarnobrzega został właśnie złotym medalistą rozegranych w Przemyślu Międzynarodowych Mistrzostw Podkarpacia weteranów w tenisie stołowym.

W hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zjechało 53 uczestników, którzy w pięciu kategoriach rywalizowali o puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Podobnie jak w 2013 roku Janusz Malarz zawodnik Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg w kategorii 70 lat i starszych zdobył Międzynarodowe Mistrzostwo Podkarpacia Weteranów w tenisie stołowym wygrywając wszystkie pojedynki.

To nie pierwszy sukces tarnobrzeżaninem, który cały czas imponuje formą oraz mnóstwem sukcesów. Malarz to były znakomity zawodnik tarnobrzeskiej Siarki, który w latach swojej młodości grał między innymi w nieistniejącej już drużynie SHL Kielce. Jeszcze trzy lata temu Malarz był najstarszym zawodnikiem czwartej lidze podkarpackiej grając w drużynie IKS Tarnobrzeg i pokonując nawet młodszych od siebie o pół wieku rywali.