Jasełka dzieci dla Pectusa! Finał 12. Choinki Życzeń w...

  Jasełka dzieci dla Pectusa! Finał 12. Choinki Życzeń w Tarnobrzegu [Zdjęcia]

  Zdjęcie autora materiału

  Wioletta Wojtkowiak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Zespół Pectus spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu podczas 12. finału akcji charytatywnej Choinka Życzeń. Nagrody odebrali
  1/57
  przejdź do galerii

  Zespół Pectus spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu podczas 12. finału akcji charytatywnej Choinka Życzeń. Nagrody odebrali także zwycięzcy licytacji na rzecz uczniów. ©Wioletta Wojtkowiak

  Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu odwiedzili dzisiaj wyjątkowi goście - zespół Pectus i dobroczyńcy 12. finału akcji charytatywnej Choinka Życzeń. Dzieci przygotowały dla nich wzruszające i piękne jasełkowe widowisko. Występ dzieci i koncert zespołu już w piątek o godzinie 18.30 w kościele na Serbinowie.
  Spotkanie rozpoczęło uhonorowanie tegorocznych gwiazd i dobroczyńców “Choinki życzeń”. Symboliczne drzewko odebrał pan Mariusz, który wygrał radiową licytację oferując za drzewko 5,5 tysiąca złotych. Nagrodą dla zwycięzcy jest uroczysty obiad z zespołem Pectus, wyjazd dla całej rodziny na plan zdjęciowy wraz z udziałem w odcinku serialu „Na sygnale”. Otrzymał on także koszulkę Roberta Lewandowskiego z jego autografem i choinkę od firmy Zielona Choinka.
  Nagrodę odebrał też pan Paweł, który dorzucił do zwycięskiej kwoty swoją ofertę podwyższając sumę do 7 tysięcy złotych, co jest rekordem w historii charytatywnej aukcji. Organizatorzy wręczyli też symboliczne drzewka patronującemu akcji prezydentowi Tarnobrzega oraz zespołowi Pectus. Co było potem?

  “Nikt się tego nie spodziewał”

  Ta kwestia najczęściej powtarzana przez młodego aktora widowiska, doskonale pasuje do przebiegu spotkania dzieci ze swoją gwiazdą. To zwykle muzycy są na scenie. Tym razem zasiedli wśród publiczności, żeby oklaskiwać występ przygotowany specjalnie dla nich. Bracia byli wzruszeni scenicznym i muzycznym talentem uczniów. Widowisko przygotowane przez Kingę Bezdzietną było piękne i wzruszające. Zakończyło je wspólne kolędowanie. Podobnie jak gwiazdy poprzednich edycji imprezy muzycy odcisnęlina pamiątkę swoje dłonie, a potem odpowiadali na pytania zadawane im przez dzieci.

  Na wózek dla Kacpra

  Dochód z 12. finału Choinki Życzeń zostanie przeznaczony na pomoc piętnastoletniemu Kacprowi, który cierpi na porażenie czterokończynowe. Organizatorzy chcą sprawić chłopcu nowy specjalistyczny wózek oraz zabrać wszystkie dzieci ze szkoły na wycieczkę. Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Specjalnych Paweł Gospoś oraz dyrektor szkoły Dariusz Chorzępa serdecznie dziękują mieszkańcom i ludziom dobrej woli za wsparcie akcji charytatywnej.
  Zobacz galerię


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!


  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Jest droższe niż myślisz!  Co nas wkurza w zimie na polskich drogach?  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy skierowanych do Polaków
  One urodzą w 2019. Indzie nowe baby boom  Co wiesz o prowadzeniu auta zimą? Quiz

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Przemoc w rodzinie

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  No name

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]