Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok) - Wreszcie w blasku...

Jedenastka 6. kolejki PKO Ekstraklasy według GOL24. Jagiellonia Białystok zabrała fotel lidera Legii Warszawa

Wyróżnieni pomocnicy:

Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok) - Wreszcie w blasku fleszy. Z Górnikiem Zabrze nie tylko ustalił wynik, ale jeszcze doprowadził do wyrzucenia z boiska Kamila Lukoszka. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Łukasz Gerstenstein (Stal Mielec) - Rocznik 2004, zdecydowanie najmłodszy w tym gronie. Ma "gaz" i pokazał to z Radomiakiem Radom, kiedy zabrał się z piłką, aż w końcu wpakował ją do siatki. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Nahuel Leiva (Śląsk Wrocław) - Bohater gładkiego zwycięstwa nad Widzewem Łódź. Przed przerwą strzelił gola na 1:0. Potem w końcówce asystował przy trafieniu pieczętującym sukces. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Nono (Korona Kielce) - No, no, ma to coś! Dał prowadzenie w meczu z Zagłębiem Lubin. Idealnie zaczekał na piłkę w polu karnym. Na debiutanckiego gola czekał do 21. występu. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Krystian Getinger (Stal Mielec) - Postanowił świętować setny występ na najwyższym szczeblu. Jego ładna centra sprawiła, że Radomiak Radom udało się napocząć w 22 minucie. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Obywatelskie Wysłuchanie Publiczne na temat zmian w podstawie programowej już 18 maja

Ile zapłacisz za urlop w Chorwacji w 2024 roku?