Jeziorak bliski awansu! Wyniki grupy 2 stalowowolskiej piłkarskiej klasy A

/PISZ/
Po bardzo dobrym spotkaniu piłkarze Sokoła Sokolniki (w seledynowych koszulkach) zremisowali z Jeziorakiem Chwałowice 2:2. Marcin Radzimowski
Bardzo dobra praca trenera Jezioraka Chwałowice Sławomira Sobiło przynosi coraz to lepsze efekty. Wczoraj, w meczu na szczycie z Sokołem w Sokolnikach chwałowiczanie przegrywali po 12 minutach gry 0:2, a mimo to zdołali wywalczyć punkt, który wiele na to wskazuje okaże się być tym na wagę awansu do okręgówki.

Szansy powrotu na drugie miejsce premiowane barażami o awans nie zaprzepaścili piłkarze Unii Skowierzyn pokonując na własnym boisku Sannę Zaklików. Trwa rewelacyjna postawa Kotowej Woli, która jest coraz bliższa zapewnienia sobie gry w barażach o utrzymanie. Aż 15 goli obejrzeli kibice, którzy przyszli na mecz Korony Majdan Królewski z Kempusem Kępie Zaleszańskie. Zakończył on się niecodziennym wynikiem 12:3, a siedem goli dla gospodarzy strzelił Łukasz Borowski! Po 53 minutach gry piłkarze Iskry Sobów Tarnobrzeg przegrywali w Żabnie 0:3, by w ciągu dziewięciu minut doprowadzić do wyrównania, a następnie strzelić zwycięskiego gola.

Sokół Sokolniki - Jeziorak Chwałowice 2:2 (2:1)
Szwedo 3, B. Radłowski 12 - Ziółkowski 21, Nowak 79.

Unia Skowierzyn - Sanna Zaklików 3:1 (2:0).
Surma 9, Myszka 30, 47 - Baran 72.

Kolejarz Knapy - Truck Kotowa Wola 1:4 (0:1).
Wójciak - D. Idec 2, A. Idec, Kurkiewicz.

Termopol Żabno - Iskra Sobów Tarnobrzeg 3:4 (2:0).
Warchoł 22, Budziło 29, Kawęcki 50 - Zioło 53, Ożóg 57, 80, Stefański 59.

LZS Jadachy - LZS Tarnowska Wola 5:0 (1:0).
Grdeń 20, Tomczyk 55, Ozimek 65, Zbyrad 75, Nowak 85.

Korona Majdan Królewski - Kempus Kępie Zaleszańskie 12:3 (4:3).
Borowski 6, 13, 21, 59, 63, 66, 70, P. Kopeć 27, 82, 84, Rębisz 56, Letniowski 71 - M. Mączka 30, 37, Loch 38.

14. Kempus 22 10 20-85
W następnej kolejce, 8-9 czerwca: Kolejarz - Jadachy, Kotowa Wola - Korona, Kempus - Termopol, Iskra - Łęg, Strażak - Sokół, Jeziorak - Unia, Sanna - Tarnowska W.