Juniorzy Czarnych Radom zremisowali z seniorami (zdjęcia)

/sid/
Sparing juniorów Czarnych Radom (w bloku Łukasz Łapszyński z lewej i Daniel Ostrowski obok) z seniorami (w ataku Marcin Kocik) zakończył się remisem. Sz. Wykrota
Sparingowy mecz zespołów juniorów i seniorów Czarnych Radom zakończył się remisem 2:2.

Przygotowujący się do piątkowego ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorzy Czarnych zmierzyli się w sparingowym meczu z zespołem seniorów radomskiego klubu. Najciekawszy był pierwszy set, który zakończył się na przewagi wygrana juniorów 26:24. Kilkakrotnie dyspozycję w przyjęciu młodszych kolegów sprawdził Krzysztof Staniec. Juniorzy przegrywali 21:23. Zdołali wyrównać i rozstrzygnąć seta na swoją korzyść, a decydujący punkt zdobył bezpośrednio z zagrywki Łukasz Łapszyński.

W kolejnych dwóch odsłonach, seniorzy, chociaż zagrali w okrojonym składzie, pewnie wygrali. Trener juniorów, Andrzej Sitkowski przeprowadził szereg zmian, sprawdzając wszystkich zawodników. Do wyjściowego składu juniorzy powrócili w czwartym secie, rozegranym jako tie break i ponownie okazali się lepsi starszych kolegów.

Juniorzy - Seniorzy 2:2 (26:24, 19:25, 19:25, 15:13).
Juniorzy: Gonciarz, Romać, Pszenny, Łapszyński, Ostrowski, Grzechnik - Filipowicz (libero) oraz Michalski, Sroczyński, Orczyk, Wasąg, Skwarek, Zugaj.
Seniorzy: Kalita, Staniec, Kocik, M. Koryciński, Jaskulski, Kleczaj (Biliński (libero) oraz Amanowicz, Sąpór.

Materiał oryginalny: Juniorzy Czarnych Radom zremisowali z seniorami (zdjęcia) - Echo Dnia Radomskie