Juniorzy "Stalówki" lepsi od Cracovii Kraków (zdjęcia)

/ARKA/
Tak cieszyli się juniorzy "Stalówki" po zdobyciu gola z Cracovią.
Tak cieszyli się juniorzy "Stalówki" po zdobyciu gola z Cracovią. Arkadiusz Kielar
Świetnie spisali się piłkarze Stali Stalowa Wola w zaległym meczu Ligi Makroregionalnej Juniorów, pokonując u siebie Cracovię Kraków 1:0 (0:0).

Jedyny gol padł w drugiej połowie spotkania, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Trener Stali, Jaromir Wieprzęć, wskazywał jako strzelca bramki Michała Partykę, ale trener gości i były piłkarz stalowowolskiej drużyny, Paweł Zegarek, przyznał, że piłka otarła się o głowę jednego z jego zawodników, Michała Bartosza i że to był "samobój". W drugiej połowie było nerwowo, czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gospodarzy Maciej Sołek, a trener Wieprzęć został odesłany przez sędziego na trybuny.

Więcej w czwartkowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.