Karol Czernecki został Człowiekiem Roku 2017. Poznaj...

  Karol Czernecki został Człowiekiem Roku 2017. Poznaj laureatów, zobacz zdjęcia z gali

  Zdjęcie autora materiału

  Zdzisław Surowaniec

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Karol Czarnecki - Człowieka Roku 2017 w plebiscycie „Echa Dnia”
  1/95
  przejdź do galerii

  Karol Czarnecki - Człowieka Roku 2017 w plebiscycie „Echa Dnia” ©Zdzisław Surowaniec

  Tytuł Człowieka Roku 2017 w plebiscycie „Echa Dnia” na północnym Podkarpaciu otrzymał Karol Czernecki - prezes Fundacji „Z Serca Dla Serca” z Zaleszan. Nominowany za działalność charytatywną, pomoc potrzebującym, a zwłaszcza za dążenie do budowy Domu Hospicyjnego w gminie Zaleszany.

  Już po raz drugi nasi Czytelnicy wskazali na osoby, które ich zdaniem swoją ubiegłoroczną działalnością zasłużyły na tytuł Człowieka Roku. W drugiej edycji naszego plebiscytu laureaci zostali wyłonieni przez Czytelników w czterech kategoriach, w powiatach niżańskim i stalowowolskim, a kapituła przyznała najważniejszy tytuł i dwa wyróżnienia.

  Człowiek Roku 2017 w powiecie tarnobrzeskim - ZOBACZ ZDJĘCIA I RELACJĘ Z GALI


  - Nasza akcja od początku zakładała prezentację wyróżniających się osobowości oraz ich godnych powielenia prac. Z dumą mogę stwierdzić, że zadanie zostało zrealizowane. Każdy z nominowanych to postać unikalna i mocno pracująca dla swojego regionu. To zaszczyt przyznawać Państwu tytuły Człowiek Roku 2017 - mówił Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia i szef kapituły konkursu.

  Największe laury w akcji zostały przyznane Karolowi Czerneckiemu. Otrzymał tytuł Człowieka Roku na północy Podkarpacia. Prezes Fundacji Z Serca Dla Serca z Zaleszan został doceniony za działalność charytatywną, pomoc potrzebującym, a zwłaszcza za dążenie do budowy Domu Hospicyjnego w gminie Zaleszany.

  Zaś wyróżnienie otrzymał Bernard Cichocki, prezes Huty Stalowa Wola, doceniony za rozwój oraz wysokie wyniki finansowe Huty Stalowa Wola. Przedsiębiorstwo zamyka 2017 rok z przychodami przekraczającymi 500 miliona złotych. Takich wyników Huta nie notowała od lat 90.

  Już podczas piątkowej gali w Tarnobrzegu wyróżnienie odebrała Barbara Zych. Przypomnijmy, że kierownik Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Tarnobrzegu została wyróżniona za życiową misję pomagania i zauważania innych. Inicjowała i współorganizowała akcje prozdrowotne i profilaktyczne takie jak: Kiermasz Zdrowia i Urody, Akcje badania wad postawy u dzieci, Warsztaty Zdrowia, Piknik dla niepełnosprawnych 'Bądźmy Razem', Spacer po zdrowie.


  Poznaj laureatów w powiatach:
  niżańskim
  stalowowolskim
  tarnobrzeskim (ZOBACZ ZDJĘCIA I RELACJĘ Z GALI  Gala nie doszłaby do skutku, gdyby nie zacne grono patronów honorowych, sponsorów i partnerów. W tym gronie znaleźli się: poseł na Sejm pan Rafał Weber, Urząd Miasta Stalowa Wola na czele z panem prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym, starosta powiatu stalowowolskiego pan Janusz Zarzeczny, starosta powiatu niżańskiego pan Robert Bednarz, Nadsański Bank Spółdzielczy i jego prezes pan Stanisław Kłapeć, firma Rossman, Studio Fryzjerskie "Sylwia" z Tarnobrzega, firma Bordur z Tarnobrzega, Paweł Rogala, firma PHU Mięso Wędliny. Cukiernia Jugo ze Stalowej Woli ufundowała wspaniały tort, gościnność okazali także właściciele Zajazdu Sezam.
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki

  Wideo