Koszykarze Jeziora Tarnobrzeg przegrali w Słupsku

/DASZ/
Jakub Dłoniak (z piłką) kolejny raz by najskuteczniejszym koszykarzem tarnobrzeskiego zespołu. Marcin Radzimowski
W sobotnim meczu Tauron Basket Ligi Energa Czarni Słupsk pokonała Jezioro Tarnobrzeg 89:69 (20:16, 20:20, 19:22, 30:11).

Po w miarę wyrównanej pierwszej połowie nasi koszykarze źle rozpoczynali trzecią i czwartą kwartę tracąc odpowiednio osiem i dziewięć punktów z rzędu, co okazało się być kluczowe dla końcowego wyniku spotkania. Najskuteczniejszym graczem "Jeziorowców" był Jakub Dłoniak, który zdobył 18 punktów.

Relacja z meczu w Słupsku w poniedziałkowym papierowym Echu Sportowym.