Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu...

  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Tarnobrzeskiego? Zobacz nominowanych [WYNIKI GŁOSOWANIA]

  AKCJA SPECJALNA CZŁOWIEK ROKU 2018

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Tarnobrzeskiego? Zobacz nominowanych [WYNIKI GŁOSOWANIA]
  Trwa akcja, w której głosami mieszkańców powiatu tarnobrzeskiego zostaną przyznane prestiżowe tytuły CZŁOWIEK ROKU 2018. Kandydatów do wyróżnień nominowała redakcyjna kapituła oraz Czytelnicy. Zachęcamy do poznania ich działalności. Ruszyło głosowanie.
  Kto zasługuje na tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Tarnobrzeskiego? Zobacz nominowanych [WYNIKI GŁOSOWANIA]
  Zobacz kandydatów i Aktualne wyniki plebiscytu w powiecie tarnobrzeskim:
  KLIKNIJ i wybierz kategorię:

  Kultura
  Działalność społeczna i charytatywna
  Samorządność i społeczność lokalna
  Biznes


  Wśród nominowanych są osoby o wielkich sercach, wybitnych działaniach społecznych, wyjątkowo aktywni przedsiębiorcy oraz zasłużeni samorządowcy i pracownicy instytucji. - Wypełniając zgłoszenia wykazali się Państwo wyjątkowym zmysłem obserwatorskim i empatią, a przede wszystkim chęcią wyrażenia podziękowania za pracę na rzecz mieszkańców. To bardzo cenne - mówi Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia.

  Laureatów wybierają Czytelnicy  W naszym plebiscycie mieszkańcy wybierają osoby, które w minionym, 2018 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności.

  Głosowanie jest prowadzone w czterech kategoriach: kultura, działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna oraz biznes.

  Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w piątek, 11 stycznia i trwa do piątku, 8 lutego 2019 do godziny 22. W piątek, 11 stycznia w Relaksie opublikowane zostały prezentacje wszystkich nominowanych wraz z uzasadnieniami nominacji.

  W akcji czytelnicy głosami wyłonią laureatów miejsc 1-3 w każdej kategorii w powiecie, zaś redakcyjna kapituła spośród 12 wybierze nominowanego, któremu przyzna tytuł Człowiek Roku 2018 Powiatu Tarnobrzeskiego. Laureaci pierwszych miejsc w każdej kategorii w powiecie wezmą udział w finale regionu, w którym w każdej kategorii plebiscytu zostaną przyznane tytuły Człowiek Roku 2018. Awansując do finału laureaci z powiatu zachowają zdobyte głosy. Z kolei spośród dwunastki laureatów z kategorii kapituła wyłoni nominowanego, któremu przyzna tytuł Człowieka Roku 2018 Północnego Podkarpacia.

  Głosowanie w finale rozpocznie się we wtorek, 12 lutego i potrwa do czwartku, 21 lutego do godziny 22. Na zwycięzców czekać będą prestiżowe statuetki i dyplomy.

  Człowiek Roku 2018 Północnego Podkarpacia otrzyma także nagrodę od Firmy MONKEY PRO Paweł Warchoł, jest to voucher o wartości 3000 złotych na wykonanie promującego spotu filmowego.

  Uroczysta gala finałowa

  W piątek, 1 marca w Hotel czterogwiazdkowy EVVA w Tarnobrzegu odbędzie uroczysta gala plebiscytu, podczas której laureaci odbiorą piękne statuetki i dyplomy.

  W "Echu Dnia" szeroko zaprezentujemy wszystkich laureatów. Zrelacjonujemy również uroczystą galę plebiscytu.

  KLIKNIJ TU I PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU GŁÓWNEGO O AKCJI

  Informacji o akcji udzielają
  Marzena Ślusarz i Natalia Turek
  tel. 510 026 015 (w godz. 9-16)
  e-mail: natalia.turek@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Zobacz koniecznie:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!