Maciej Paterski z Voster ATS Team Stalowa Wola został indywidualnym mistrzem Polski elity w wyścigu ze startu wspólnego

Damian Wiśniewski
dziennikpolski24.pl
Maciej Paterski, zawodnik stalowowolskiego teamu kolerskiego Voster ATS, został indywidualnym mistrzem Polski elity ze startu wspólnego podczas zawodów odbywających się w Kartuzach.

Trasa wyścigu elity składała się z 187 kilometrów, na które złożyła się duża pętla z wieloma podjazdami licząca 52,2 kilometra i pięć małych pętl po 27 kilometrów.

Najlepszy na tej niełatwej trasie okazał się być Maciej Paterski ze stalowowolskiego Voster ATS Team. Obok niego miejsca na podium zajęli: Alan Banaszek drugie (HRE Mazowsze Serce Polski) i Łukasz Owsian trzecie (Arkea-Samsic).