Marlena Muszak ze Stalowej Woli mistrzem Polski juniorek starszych w koszykówce

/ARKA/
Wychowanka Stali Stalowa Wola Marlena Muszak, osiągnęła duży sukces ze swoim obecnym zespołem, Międzyszkolnym Uczniowskim Klubem Sportowym Poznań, sięgając po mistrzostwo Polski juniorek starszych w koszykówce.

W finałowym turnieju mistrzostw Polski koszykarek do lat 20 w Gdyni zespół MUKS pokonał w meczu o złoty medal inny poznański zespół, Inea AZS 56:48, Muszak nie zdobyła w tym meczu punktów. Natomiast w półfinale MUKS wygrał z Basketem Bydgoszcz 78:60 (Muszak - 2 pkt.). Drużyna wychowanki "Stalówki" obroniła tytuł mistrzowski, zdobyty także rok wcześniej.

W mistrzostwach U-20 w Gdyni za zespołami z Poznania na trzecim miejscu uplasował się zespół VBW GTK Gdynia, a na kolejnych: Basket Bydgoszcz, AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski, MKS Sokołów Sokołów Podlaski, MKS Polkowice i ŁKS Łódź.