Medale dla Stalowej Woli i Tarnobrzega podczas Halowych Mistrzostw Podkarpacia Juniorów w lekkiej atletyce

Damian Wiśniewski
pozla.pl
Lekkoatleci klubów stalowowolskich oraz tarnobrzeskich wzięli udział w mistrzostwach Podkarpacia Juniorów. Zgarnęli przy tym kilka miejsc na podium.

Całe mistrzostwa juniorów zdominowały zespoły LKS Stal Mielec oraz CWKS Resovia Rzeszów, które razem zdobyły 30 medali.

Reprezentanci Stalowej Woli i Tarnobrzega potrafili jednak w kilku konkurencjach pokazać się z bardzo dobrej strony i stawać w nich na podium.

Dziewczęta
Judyta Zwolińska z KKS Victoria Stalowa Wola zajęła pierwsze miejsce w biegu na 300 metrów z czasem 47.21.
Dominika Szymańska z MKL Sparta Stalowa Wola zajęła drugie miejsce w biegu na 300 metrów z czasem 49:39.
Małgorzata Cetnarska z KKS Victoria Stalowa Wola zajęła pierwsze miejsce w chodzie na 3000 metrów z czasem 14:49:60 (jej wynik był poza konkursem - wygrała Julita Małaszewicz Z LKS Stal Mielec).

Chłopcy
Patryk Tylus z KKS Victoria Stalowa Wola zajął drugie miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 1,65.
Patryk Dereń z KB Witar Tarnobrzeg zajął trzecie miejsce w biegu na 60 metrów z czasem 7,28. Pierwszy z kolei był w biegu na 300 metrów, tutaj z czasem 42,68.