Miła niespodzianka ze strony siatkarzy Siarki-MOSiR Tarnobrzeg

Piotr Szpak
Siatkarze Siarki-ZOT Tarnobrzeg mieli duże powody doi zadowolenia.
Siatkarze Siarki-ZOT Tarnobrzeg mieli duże powody doi zadowolenia. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu trzeciej ligi siatkarzy Siarka-MOSiR Tarnobrzeg wygrała z PZL Sędziów Małopolski 3:1 (25:20, 13:25, 25:17, 26:24).

Siarka: Hasiak, Sudoł, Wrzosek, Bazan, Pazgier, Szczepanik – Szymański (libero), Fałowski, Orzakiewicz, Wasilewski, Janeczko, Jarosiński.

Miłą niespodziankę w przedświątecznym, ostatnim, tegorocznym spotkaniu sprawili tarnobrzescy siatkarze pokonując jednego z faworytów rozgrywek, ekipę z Sędziszowa Małopolskiego.
Przełomowym momentem spotkania był drugi set, w którym na boisku wszedł rozgrywający Tomasz Fałdowski, który rozegrał wyśmienite spotkanie.

- Co prawda drugą partię przegraliśmy, ale w kolejnych dwóch Tomek tak nam wystawiał piłki, że nie wypadało nam z tego nie skorzystać – mówił po spotkaniu trener tarnobrzeskiej drużyny Karol Szczepanik.

W czwartym secie przy stanie 24:23 sędziszowianie mieli setbola i mogli doprowadzić do tie breacka. Finisz należał jednak do tarnobrzeskiej drużyny, która mogła się cieszyć z trzypunktowej wygranej.