Mnóstwo goli padło w meczach stalowowolskiej klasy okręgowej

PISZ
Mnóstwo goli w meczach stalowowolskiej klasy okręgowej
Mnóstwo goli w meczach stalowowolskiej klasy okręgowej Marcin Radzimowski
Ciekawie było w czwartkowych meczach stalowowolskiej klasy okręgowej. Liderująca Stal Gorzyce rozgromiła na własnym boisku imienniczkę z Nowej Dęby, natomiast wicelider Sokół Sokolniki stoczył zwycięski bój z Pogonią Leżajsk. Aż 10 goili padło w Stalowej Woli gdzie rezerwy drugoligowej Stali pokonały 6:4 Spartę Jeżowe.

Strzelec Dąbrowica – San Kłyżów 2:4 (1:4)
Bramki: Konrad Smykla 45, Kopeć 50 -Jakub Siek 5, 16, 35, 43.

Strzelec: Krala - Kopeć Kamil Smykla, Dudek (85 Byczek), Tworek (75 (Boś) – Surowiec (46 Obara), Hałka, Rożnowski, F. Marek – Polek, Konrad Smykla (60 P. Marek).

San: Piotrowski – Drąg, Kutyła, P. Pięta, Butryn – J. Siek, Szelest, Madej, Cichoń (75 Kryń) – Kata, Mroczek (60 D. Pięta).
Żółte kartki: Rożnowski, Kopeć (Strzelec), Cichoń, Butryn (San). Sędziował: Sylwester Rolek z Tarnobrzega. Widzów: 150.

Pierwsza połowa była popisem piłkarza beniaminka z Kłyżowa Jakuba Sieka, który aż czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. Jeszcze przed przerwą honorowego gola dla miejscowych zdobył Konrad Smykla. Po zmianie stron dabrowiczanie zagrali już z większą werwą, szybko zdobyli gola, ale na więcej goscie z Kłyżowa już im nie pozwolili. Jak wszędzie talk i w Dąbrowicy piłkarze zmarali się z potwornym upałem.

Mokrzyszów Tarnobrzeg – Unia Skowierzyn 5:0 (3:0)
Bramki: Rzepiela 37, 41, 44, Laskowski 59, Rodzeń 63.

Do 37 minuty ekipie e Skowierzyna dopisywało olbrzymie szczęście, ale w ostatnich minutach pierwszej połowy Rzepiela trzykrotnie pokonał bramkarza Unii.

- Mogliśmy ten mecz wygrać nawet w dwucyfrowych rozmiarach, ale pięciobramkowa wygrana też nas zadawala - mówił po meczu działacz mokrzyszowskiego klubu Janusz Kłos.
W innych meczach: Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe 6:4, Olimpia Pysznica - LZS Ździary 1:2, Bukowa Jastkowice - Słowianin Grębów 1:0, Sokół Kamień - Górnovia Górno 3:0, Sokół Sokolniki - Pogoń Leżajsk 3:2, Stal Gorzyce - Stal Nowa Dęba 5:1, Rotunda Krzeszów - KP Zarzecze 3:1.

1. Stal Gorzyce25 68 99-17