Najmłodsi badmintoniści z Nowej Dęby grają coraz lepiej

/DASZ/
Beata Mycek z Nowej Dęby potwierdziła w Mielcu swój badmintonowy talent.
Beata Mycek z Nowej Dęby potwierdziła w Mielcu swój badmintonowy talent. Piotr Szpak
Kolejny raz w tym sezonie zimowym z bardzo dobrej stronie zaprezentowali się młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy z turnieju na turniej spisują się coraz lepiej.

W Mielcu z udziałem ponad 40 zawodniczek i zawodników rozegrany został czwarty w tym sezonie wojewódzki turniej dzieci w badmintonie. Najmłodsi adepci badmintona z całego Podkarpacia rywalizowali w grach pojedynczych. klasą dla siebie były szczególnie dziewczęta ze Stali Nowa Dęba, które zdominowały grę pojedynczą dziewcząt. Pierwsze miejsce wywalczyła Beata Mycek, która swoje rywalki wręcz zdeklasowała, pokonują w finale Klaudię Świątek z Orbitka Straszęcin 2:0 (21:9, 21:7). Miejsce trzecie eqzegwo zajęły Aleksandra Michalczuk i Dominika Luboch (obie ze Stali Nowa Dęba). W grze pojedynczej chłopców piąty był Jakub Suszyński , a dziewiąty Jeremi Łeptuch.

- Mamy w sekcji grupę bardzo uzdolnionych dzieci, które trenując bawią się w badminton, ale ta zabawa zaczyna wyglądać coraz lepiej i jest nadzieją na to, że rosną nam w Nowej Dębie kolejni mistrzowie - mówi z zadowoleniem szkoleniowiec badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio.