Niesamowity pojedynek! Tenisistki stołowe Zamku Tarnobrzeg znów wygrały

/DASZ/
Czeszka Renata Strbikova wygrała obie gry, w których wystąpiła
Czeszka Renata Strbikova wygrała obie gry, w których wystąpiła Marcin Radzimowski
Nie żałowali swojej decyzji o spędzeniu wtorkowego wieczora na meczu tenisistek stołowych Zamku Tarnobrzeg z MKTS Polkowice wszyscy ci, którzy przyszli do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu.

ZAMEK TARNOBRZEG - MKTS Polkowice 3:1
Wyniki gier: Renata Strbikova - Ewa Matwiszyn 3:0 (11:5, 11:3, 11:6), Xiao Xin - Katarzyna Grzybowska 0:3 (7:11, 6:11, 8:11), Kinga Stefańska - Agata Pastor 3:1 (11:13, 11:2, 11:1, 11:9), Strbikowa - Grzybowska 3:2 (13:11, 6:11, 13:15, 11:4, 12:10).

Pierwsze dwie gry zbyt dużych emocji nie dostarczyły, Najpierw Czeszka Renata Strbikova bez problemów pokonała Ewę Matwiszyn, następnie Chinka Xiao Xian nie dała rady urwać choćby seta Katarzynie Grzybowskiej.

Ale to co w trzeciej grze wieczoru zaprezentowała Kinga Stefańska zrekompensowało kibicom wszystko. W emocjonującej końcówce pierwszego seta Stefańska obroniła setbole przy stanie 9:10 i 10:11. Przy 11:11 Pastor zagrała "świnkę", a przy 11:12 Kinga nie trafiła w stół. I kiedy na trybunach rozprawiano jak potoczą się losy tego ważnego dla całego meczu pojedynku stało się coś niesamowitego. Drugą partię Stefańska po koncertowej grze wygrała 11:2, a kolejną nawet 11:1! Zdruzgotana Pastor przegrywała w czwartym secie już 0:6, wtedy trener przyjezdnych Sławomir Słowiński poprosił o przerwę. Pastor wróciła do stołu odmieniona, zaczęła odrabiać starty. Kiedy było już tylko 10:9 Stefańska zagrała "świnkę" i było po wszystkim.