Niespodziewany sukces Podwoliny. Wyniki piłkarskiej stalowowolskiej klasy okręgowej

/DASZ/
W Zarzeczu gospodarzom (w pomarańczowych koszulkach) nie udało się odnieść pierwszego zwycięstwa w tym sezonie. Marcin Radzimowski
W anormalnych warunkach grali w niedzielę piłkarze drużyn stalowowolskiej "okręgówki", a wszystko przez padający, a chwilami wręcz lejący deszcz.

W Grębowie boisko było w tak złym stanie, że po 50 minutach gry arbiter zmuszony był do przerwania spotkania.

Do sporej niespodzianki doszło w Podwolinie gdzie gospodarze pokonali wyżej notowanych rywali z Jastkowic. Twardy bój stoczyli ze Spartą Jeżowe piłkarze lidera z tarnobrzeskiej Wielowsi, którzy dopiero w trzech ostatnich minutach gry zapewnili sobie wygraną z innym beniaminkiem Spartą Jeżowe. Bez zwycięstwa pozostaje nadal zespół Zarzecza, który przegrał na własnym z coraz lepiej spisującym się Orłem Rudnik.

Klub Piłkarski Zarzecze - Orzeł Rudnik 3:5 (0:2).
Piziorski 65, Szpojnarowicz 72 z karnego, Latawiec 73 - Cupak 15, Zylik 21, 52, 75, Niedbała 85.

Wisan Skopanie - San Kłyżów 3:0 (0:0).
Z. Pluta 75, Polek 80, Stępień 90+1.
Sokół Kamień - Olimpia Pysznica 2:1 (1:0).
Partyka 30, 90+2 - Młynarczyk 75.

Strzelec Dąbrowica - Sokół Nisko 0:4 (0:0).
Szeser 68, 89, Sojecki 80, Kobylarz 81.

Wielowieś Tarnobrzeg - Sparta Jeżowe 4:2 (0:1).
Żarów 60 z karnego, Wartoń 62, Spas 87, 90 - samobójcza 37, Gielar 65.

KS Podwolina - Bukowa Jastkowice 1:0 (0:0).
Szymonik 50.

San Wrzawy - Tłoki Gorzyce 0:0.
Słowianin Grębów - LZS Ździary - przerwany w 50 minucie przy stanie 1:0 z powodu złego stanu boiska.

16. Klub Piłkarski Zarzecze 10 3 9-20 0 3 7
W następnej kolejce, 13-14 października: Bukowa - Wisan, Sparta - Podwolina, Sokół N. - Wielowieś, Tłoki - Strzelec, Orzeł - San W., Ździary - Zarzecze, Olimpia - Słowianin, San - Sokół K.